Operátor údržby

Pokud chcete býti IN, pracujte pro DAIKIN

Do jakých činností Vás zapojíme v naší společnosti?

  • základem je čistota a proto o ni budete dbát na našich dvou halách
  • také jsme zvyklí třídit odpad a s tím spojené činnosti, které po čase přijmete za vlastní
  • k práci budete využívat vysokozdvižný vozík, mycí stroj a další
  • součástí Vaší práce bude i pomoc s doplňováním materiálu na sklad údržby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SOU
  • základní znalost Excel (vyplňování jednoduchých tabulek)
  • vhodné i pro absolventy

Chcete vědět více o přijímacím pohovoru na tuto pozici?

Připravili jsme pro Vás videoklip, kde se dozvíte, jak to u nás vypadá a co Vás čeká. Shlédnou jej můžete níže po spuštění našeho videa “Podívejte se na vlastní oči”. Doufáme, že se Vám bude líbit.

Podívejte se na vlasstní oči


Podívejte se
na vlastní oči

Oddělení:
Oddělení údržby
Nástup:
ihned
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Požadavky:
Vhodné pro absolventy
Mám zájem o pozici

Oddělení údržby

Oddělení Maintenance hledá talentovaného člověka, který bude součástí týmu 68 zaměstnanců a bude pracovat na údržbě a opravách výrobních strojů a zařízení. Jako součást týmu budete moci spolupracovat s oddělením výroby na výrobních halách DDC 1 a DDC 2. Vedoucí pracovníci údržby pracují v horní kanceláři v otevřeném kancelářském prostoru, kde řídí jednotlivé týmy a plánují investice a rozpočet s Top Managementem firmy.

Provozní údržba se dělí na Maintenance Group a Kaizen Group, kde pracovníci provádějí údržbu, odstraňují závady a vytvářejí preventivní opatření. Vedou dokumentaci a zabývají se PLC diagnostikou a programováním. Kaizen Group se specializuje na neustálé zlepšování procesů a může pracovat na výrobě dílů nebo navrhování a výrobě strojního zařízení.

Neprovozní část údržby se dělí na Utility, kteří spravují budovy a zajišťují technologie, a ČOV, kteří se starají o čištění průmyslových odpadních vod. Stock se stará o skladování nástrojů a náhradních dílů. Pracovníci Utility a Stocku pracují ve dvanáctihodinových směnách, zatímco pracovníci na ČOV pracují v osmihodinových směnách.

V našem oddělení budete mít možnost pracovat v inovativním prostředí, kde se stále hledají nové a lepší způsoby práce. Pokud jste ambiciózní a máte zájem připojit se k našemu týmu, neváhejte nás kontaktovat.

Údržba

Mám zájem o pozici

Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám ozveme.