Operátor/ka výroby

Pokud chcete býti IN, pracujte pro DAIKIN

Do jakých činností Vás zapojíme v naší společnosti?

 • Budete obsluhovat automaticky nastavené obráběcí stroje (bez nutnosti předchozí praxe) nebo kompletovat díly na montážních linkách.
 • "Žádný učený z nebe nespadl" - nebojte se, všechno Vás naučíme.
 • Do budoucna budete mít možnost rozšířit své odborné dovednosti, za které náleží extra příplatky (sváření, pájení, elektro, vysokozdvižný vozík apod.).
 • Jedná se o práci vestoje.

Pracovní doba

 • 3 směnném provozu - ranní (6:00 - 14:00), odpolední (14:00 - 22:00), noční (22:00 - 06:00).
 • je možnost práce i v nepřetržitém provozu (krátký a dlouhý týden).

Chcete vědět více o přijímacím pohovoru na tuto pozici?

Připravili jsme pro Vás videoklip, kde se dozvíte, jak to u nás vypadá a co Vás čeká. Shlédnou jej můžete níže po spuštění našeho videa “Podívejte se na vlastní oči”. Doufáme, že se Vám bude líbit.

Podívejte se na vlasstní oči


Podívejte se
na vlastní oči

Oddělení:
Oddělení výroby
Nástup:
ihned
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Požadavky:
Vhodné pro absolventy
Mám zájem o pozici

Oddělení výroby

Výrobní oddělení společnosti DDC se dělí do tří divizí, z nichž každá zahrnuje několik výrobních linek.

  • Kompresorová divize YC se specializuje na výrobu kompresorů, které představují nejvýznamnější podíl v celkovém počtu vyráběných kusů. Tato divize se dělí na dvě části: obráběcí linky, kde se obrábějí jednotlivé díly používané pro výrobu kompresorů, a montážní linky, kde se z připravených dílů vyrábí přibližně 24 dvouválcových a 9 jednoválcových kompresorů. Výrobní divize YC zaměstnává 340 až 400 zaměstnanců a produkuje 500 až 700 kusů kompresorů za směnu.

  • Kompresorová divize SCR se specializuje na výrobu scroll kompresorů a tlakových nádob. Tato divize se dělí na obráběcí linky, linky Casing a Pressure Vessels a montážní linky, kde se vyrábí portfolio přibližně 16 Scrollových kompresorů. Výrobní divize SCR zaměstnává 120 až 180 zaměstnanců a produkuje 350 až 500 kusů produktů za směnu.

  • Divize tepelných čerpadel a spořičů tepla a chladu produkuje hotové výrobky s vysokou přidanou hodnotou určené pro přímou distribuci k zákazníkovi. Tato divize se dělí na výrobu čtyř produktů: linka ATA pro svařování a montáž tzv. TANKŮ, linky HB a HK pro pájení a montáž tepelných čerpadel a linku BS pro pájení a montáž regulátorů tepla a chladu. Výroba v této divizi probíhá v čtyř směnném provozu a zaměstnává 60 až 70 zaměstnanců (ATA), 30 až 40 zaměstnanců (HB, HK) a nezjištěné množství zaměstnanců na lince BS, která slouží k montáži regulátorů tepla a chladu.

Připojme k tomu, že DDC je dynamická a inovativní společnost, která si zakládá na vysoké kvalitě svých produktů a na spokojenosti svých zákazníků. Výrobní oddělení je dobře organizované a nabízí svým zaměstnancům stabilní pracovní pozice a příležitosti.

Výroba

Mám zájem o pozici

Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám ozveme.