Co nabízíme?
Jsme původem japonská společnost působící v Brně, která má za sebou zázemí mezinárodní korporace. Jako zaměstnavatel nabízíme stabilní pracovní prostředí. Hledáme pracovníky, kteří s námi budou chtít navázat dlouhodobou spolupráci a kteří mají chuť do práce. Nabízíme kompletní zapracování na pozici, spravedlivé a motivační pracovní podmínky, otevřené a přímé jednání a kromě pravidelného navyšování mzdy i možnost účasti na odborných školeních, která povedou k rozvoji Tvých znalostí a dovedností.


mám zájem

Garantujeme

Dlouhodobou spolupráci
Investice do profesního rozvoje
Spravedlivé a motivační odměňování
Příležitosti pro kariérní růst
Spolupráci se studenty i absolventy
Bezpečné pracovní prostředí

důvodů proč právě my

 1. Zaměstnanecké benefityVíme, že zaměstnanci jsou pro každou společnost tím nejdůležitějším a jen díky nim úspěšně plní stanovené cíle. Proto naše zaměstnance motivujeme příležitostmi profesního růstu, férovým pracovním prostředím bez diskriminace a zajišťováním stabilní práce.

 2. Bezpečnost práceZískáváme důvěru veřejnosti striktním prosazováním politiky „SAFETY FIRST“. Abychom dokázali zajistit každé pracoviště bezpečné, neustále provádíme aktivity směřující k nulové úrazovosti. Proto se každému zaměstnanci od počátku snažíme vštípit filozofii, že bezpečnost při práci je vždy na prvním místě.

 3. Životní prostředíEnvironmentální strategie DAIKINu jsou založeny na principech udržitelného rozvoje a odpovědnosti vůči budoucím generacím. Řídíme se českými zákony ochrany životního prostředí a evropskými právními normami, které považujeme za náš trvalý závazek.

 4. Politika kvalityProcedury kontroly kvality provádíme při každém kroku výroby, na každé z výrobních linek, abychom důsledně zajistili vysokou kvalitu výrobků, spolehlivost a spokojenost zákazníků.

 5. DůvěryhodnostBudujeme vztahy založené na důvěře a otevřenosti jak k zákazníkům, kolegům, obchodním partnerům tak i komunitě.

 6. Podnikový managementBudujeme společnost prostřednictvím podpory, odměňování a snahy o dokonalost všech zaměstnanců.

 7. Harmonické vztahyVšichni pracujeme společně s oddaností plnit stanovené cíle a výzvy společnosti DAIKIN.

 8. Zákazník na prvním místěNašim cílem je poskytovat vysoce kvalitní výrobky požadované zákazníkem. Zároveň děláme vše pro to, abychom od zákazníků získávali vysokou důvěru a naplňovali tím společenskou odpovědnost. Neustále také zvyšujeme efektivnost systémů kvality, životního prostředí, bezpečnosti práce a ochrany zdraví.

 9. Korporátní společenská zodpovědnostNení v DAIKINu pouze dobře míněnou snahou. Tato zodpovědnost je zakódována přímo ve firemní DNA a utváří korporátní kulturu.

 10. Spolupráce se studentyVíme, že spolupráce se studenty a absolventy škol je velice důležitá, a proto dáváme příležitosti i mladým talentům.


   

V minulém roce jsme měli…

170

ODBORNÝCH ŠKOLENÍ

4479

ÚČASTNÍKŮ NA ODBORNÝCH ŠKOLENÍCH

30

STUDENTŮ NA KURZECH ANGLIČTINY

17

INTERNÍCH ŠKOLITELŮ

Investujeme do vzdělání zaměstnanců

Abychom obstáli v dnešní rychle se měnící době, musíme stavět na pevných základech. Věříme, že jedním z klíčových aspektů stabilní společnosti je rozvoj a vzdělávání zaměstnanců. Investice do kurzů pro naše zaměstnance se nám pak vrací v podobě zvýšené produktivity práce, návrhů Kaizen „zlepšováků“, zvýšené motivace pracovníků a držení kroku s naší konkurencí. Vzdělávání v DAIKINu se zaměřuje hlavně na rozvoj kompetencí, které naši zaměstnanci bezprostředně potřebují k výkonu své práce.

Zaměstnanecké benefity

Osobní rozvoj

Pomáháme naše profesionály posouvat dál v jejich oboru díky zajímavým rozvojovým kurzům a plně hrazeným jazykovým vzděláváním.  

5 týdnů dovolené

Odpočinek je důležitý, proto mají naši zaměstnanci 1 týden dovolené navíc. 

Půlroční bonusy

Peníze navíc se před Vánocemi a letní dovolenou vždycky hodí. Vyplácíme bonusy s květnovou a listopadovou mzdou, které mohou dosahovat výše až 75 % hrubé mzdy. 

Každoroční navyšování mezd

O dobré hospodářské výsledky se rádi podělíme a pravidelně jednou do roka navyšujeme mzdy.  

Cafeterie

Body připsané na benefitní účet můžeme čerpat na sport, kulturu, vzdělávání, zdraví nebo rekreaci.

Příspěvek na penzijní připojištění

Přispějeme všem, kteří si spoří na stáří.  

Japonské menu

Každý den si můžeme na oběd zvolit japonské menu a navíc jednou za měsíc máme sushi od zkušeného šéfkuchaře. 

Pracovní oděv

Všichni u nás mají nárok na pracovní oděv, ochrannou obuv a osobní ochranné pracovní prostředky. O oděv se i staráme – pereme jej 7x týdně. 

Lékařská péče

Máme svou vlastni ordinaci a každý den během ranní směny je navíc přítomna zdravotní sestra pro případ úrazu či jiných zdravotních potíží našich zaměstnanců. 

Flexibilní pracovní doba

V kancelářích musíme být od 9 do 15h, začátek a konec si pak volíme sami, tak abychom splnili týdenní pracovní fond.  

Příplatky nad zákonný rámec

Firma si cení našeho volného času a proto jako poděkování za mimořádnou práci o víkendu a práci ve svátek dostáváme příplatky nad rámec zákoníku práce.

KAIZEN benefity

Věříme, že změny nás posouvají dál, proto odměňujeme každý nápad, který uspoří čas a finance, přispěje k bezpečnosti práce nebo ke zlepšení pracovních podmínek. 

1, 5, 10 a 15letý věrnostní bonus

Všechny co to s námi myslí vážně, nemine bonus za odpracované roky.

Zaměstnanecké akce

Každý rok se dobře najíme a pobavíme na Vánočním večírku, Dnu otevřených dveří nebo Sportovním dnu.  

Zaměstnanec roku

Každý rok odměňujeme ty nejlepší zaměstnance za jejich mimořádný pracovní výkon.  

Měsíc zdraví

Zdraví máme jen jedno. Proto se dva měsíce v roce zaměřujeme na zdravý životní styl.

Příspěvek na stravování v závodní jídelně

Dotaci na stravu má u nás každý, kdo využije naši skvělou kantýnu a to třeba i během noční směny. Vybírat si můžeme až z 9 druhů jídel.  

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Životní prostředí je pro nás důležité, proto našim zaměstnancům nabízíme možnost využívat 2 dobíjecí stanice pro elektromobily a během pracovní doby tak pohodlně dodat novou „šťávu“ svému vozu.

Bike friendly

Daikin podporuje péči o životní prostředí, zdravý životní styl svých zaměstnanců a omezení automobilové dopravy ve městě Brně, proto neustále rozšiřujeme podporu cyklo dopravy do zaměstnání.

Stabilita zaměstnání s perspektivou

Daikin je jedním z mála výrobních firem, která svým zaměstnancům zajišťuje pravidelnou práci po celý rok bez vlivu tzv. sezónnosti. Zároveň za námi stojí silná opora v podobě mateřské společnosti Daikin Europe. Tím našim zaměstnancům nabízíme jistotu stabilního zaměstnání s perspektivou do budoucna.

Bonus za bezpříspěvkové dárcovství krve

Zaměstnancům, kteří jsou bezpříspěvkovým dárcem krve a jsou oceněni vyznamenáním Českého červeného kříže, se vyplácejí bonusy za každou novou dosaženou úroveň.

Horizontální kariéra

Možnost pracovat v jiném oddělení – Výhodou práce u nás je, že zaměstnanci nemusí svou kariéru rozvíjet pouze směrem nahoru a profesně se rozvíjet pouze povyšováním, ale mohou růst v rámci úrovně své pozice. Pokud tedy zaměstnanec dosáhl všeho čeho chtěl na své současné pozici, případně by měl zájem vykonávat jinou činnost, může zažádat o přeložení na jiné oddělení a rozšiřovat si tak dále pole svých znalostí a dovedností.

Příspěvek na dopravu

Zaměstnancům každý měsíc částečně kompenzujeme náklady na dopravu do a ze zaměstnání a jejich čas strávený na cestě a to ve výši dle vzdálenosti do místa jejich bydliště.

Bezproblémová dostupnost MHD a parkování

I přes to, že jsme na periférii Brna, nemusíte se bát toho, jak se k nám dostanete. Je k nám bezproblémová dostupnost 2 denními a 2 nočními autobusovými spoji. Vede k nám cyklostezka po ulici Vlastimila Pecha a řidičům nabízíme 281 parkovacích míst.

Dvě placené 8minutové přestávky během každé směny

Kromě zákonné přestávky na jídlo u nás mají zaměstnanci právo na 2 placené 8minutové přestávky během každé směny, které mohou využít k odpočinku, občerstvení, nebo jak uznají za vhodné.

Mimořádné odměny za životní jubilea, narození dítěte a sňatek

V případě, že dosáhnete zásadního životního milníku, dostanete od nás odměny v podobě bonusu.

Odpočinková zóna a vlastní uzamykatelná skříňka na každém pracovišti

Kromě uzamykatelných skříněk v šatně, má každý zaměstnanec k dispozici uzamykatelnou skříňku i na pracovišti. Může si tam tedy uzamknout věci, které běžně nosí po kapsách. Mimo jiné je každé pracoviště vybaveno odpočinkovou zónou, kde můžete trávit přestávky.

Kryté venkovní kuřárny

Milovníky cigaret potěšíme krytými kuřárnami proti dešti i větru.

Sleva na produkty společnosti

Naši zaměstnanci si mohou produkty Daikin vyzkoušet i v praxi a to přímo u nich doma. Stačí, aby si zakoupili některý náš výrobek a využili benefit v podobě slevy na naše produkty ve výši až 50%.

Náborový příspěvek

Novým zaměstnancům, kteří nastoupí do kmenového stavu, vyplácíme měšec na uvítanou v podobě náborového příspěvku v celkové výši 15 000 Kč.

Multisport karta

Našim zaměstnancům poskytujeme Multisport kartu, díky které mohou využívat jednu pohybovou nebo relaxační
aktivitu denně po celé ČR a SR ve více než 2 200 zařízeních.

Zvýhodněné mobilní tarify

Nabízíme zvýhodněné mobilní tarify pro naše zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

Seniority bonus

Seniority bonusem pravidelně každý měsíc odměňujeme zaměstnance, kteří u nás pracují již déle než 1 rok

Co se u nás děje?

Reportáž České televize

Štáb regionálního zpravodajství České televize navštívil dne 27.10.2022 náš výrobní závod a natočil reportáž ohledně výstavby…

více

DARUJ KREV S DAIKINEM

Dne 14. října 2022 jsme zorganizovali akci DARUJ KREV S DAIKINEM. Zaměstnanci měli možnostse dobrovolně účastnit darování krve, které…

více

Výstavba nové výrobní haly DDC3

Výstavba nové výrobní haly o celkové ploše cca 20 000 m2 má za cíl zvýšit výrobní kapacitu a uspokojit rostoucí poptávku po tepelných…

více

Černovické hody 2022

I letos jsme již tradičně podpořili 29. Černovické hody, které se uskutečnily v termínu od 1. do 4.9.2022 v areálu hostince Slunečnice v…

více

Benefiční běh pro Hospic sv. Alžběty 2022

V sobotu 18.6.2022 jsme se již třetím rokem zúčastnili benefičního běhu pro Hospic sv. Alžběty, který je součástí celorepublikové…

více

Sportovní den 2022

Po dvouleté pauze jsme se konečně opět setkali v sobotu 21.5.2022 v areálu Šneksportu ve Šlapanicích a užili si tak společně…

více

Nácvik havarijní připravenosti

Ve čtvrtek 26.5.2022 se zaměstnanci zúčastnili nácviku havarijní připravenosti a mohli si sami vyzkoušet jak v takových případech…

více

Návštěva studentů Masarykovy univerzity

Dne 11.5.2022 nás navštívili studenti Masarykovy univerzity oboru Japanologie. Součástí návštěvy byla prezentace firmy Daikin…

více

Sběr odpadků v okolí Daikinu 2022

Po covidové pauze jsme se opět zúčastnili celorepublikové akce Ukliďme Česko. Společně jsme pomohli uklidit areál vně společnosti i…

více

Vyhlášení vítězů a předávání cen za aktivitu "Do práce na kole" - období léto 2021

2.12.2021, jsme předali ceny nejlepším účastníkům našeho projektu "Do Daikinu na kole" - léto 2021.   "Do Daikinu na kole", je…

více

Brněnské derby v ženském basketbalu

Podporujeme brněnský sport a proto jsme se stali partnerem brněnského derby v ženském basketbalu. Utkání proběhlo v sobotu…

více

Slavnostní otevření nové haly pro výrobu Floor Standing jednotek

Dne 22. října 2021 návštívil náš výrobní závod pan Iwasaki (Vice President Daikin Europe N.V.)  a to u příležitosti slavnostního…

více

DAIKIN DAY 2021

V sobotu dne 18. září 2021 proběhl svátek Daikinu známý jako DAIKIN DAY. Letos se pro více jak 800 účastníků z řad kmenových i…

více

Návštěva japonského velvyslance v našem závodě

Dne 8. září 2021, navštívil japonský velvyslanec pan Suzuki náš výrobní závod. Během své návštěvy absolvoval…

více

Běh pro Hospic sv. Alžběty 2021

Běh pro Hospic sv. Alžběty je benefiční akce, která je určena pro širokou veřejnost s cílem podpořit činnost Hospice sv. Alžběty o.p.s.…

více

Černovické hody 2021

Podpořili jsme 28. Černovické hody, které se uskutečnily v termínu od 2. do 5.9.2020 na nádvoří hostince Slunečnice v Brně-Černovicích.

více

Daikin vybudoval nové zelené parkoviště

Výhodou našeho zeleného parkoviště je, že nemusí obsahovat odlučovač ropných látek, veškerá voda se může zasakovat přímo do země a…

více

Vyhlášení vítězů a předávání cen za aktivitu "Do práce na kole" - období zima 2021

26.4.2021, jsme předali ceny nejlepším účastníkům našeho projektu "Do Daikinu na kole" - zima 2021. "Do Daikinu na kole", je dobročinná…

více

MEMORANDUM O DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCI NA NAPLNĚNÍ A NAVÝŠENÍ ZÁVAZKU MĚSTA BRNA O SNIŽOVÁNÍ PRODUKCE CO2

Jakožto uvědomělí partneři v oblasti ekologicky šetrného přístupu k životnímu prostředí a vztahu k zachování…

více

Aktivita dětí našich zaměstnanců o nejhezčí vánoční ozdobu 2020

V průběhu prosince jsme uspořádali environmentální aktivitu na základě které měly děti našich zaměstnanců za úkol vytvořit co…

více

Návštěva Markéty Vaňkové, primátorky města Brna v našem závodě

Z důvodu upevňování vztahů s vedením města Brna, náš výrobní závod v minulém týdnu navštívila primátorka města Brna, paní Markéta…

více

Běh pro Hospic sv. Alžběty 2020

Letošní ročník dobročinného Běhu pro Hospic sv. Alžběty, byl po zvážení nepříznivé situace kolem koronaviru pořadateli přepnut…

více

Sběr odpadků v okolí brněnského Daikinu 2020

V rámci prohlubování vztahu k životnímu prostředí, se zaměstnanci společnosti podílejí na různých aktivitách, které mají kromě…

více

Dar pro Černovické hody 2020

Byli jsme partnerem Černovických hodů 2020, které se uskutečnili v termínu od 3. do 5.9.2020 na nádvoří hostince Slunečnice v…

více

Rozšíření výrobní haly DDC2

Aktuálně u nás probíhají stavební práce na rozšíření výrobní haly DDC2 o 6000m2 z důvodu navýšení výroby Heating Products.…

více

Pozemní domečky pro čmeláky

Kromě domků pro užitečný hmyz a včelky samotářky, které jsme instalovali loni, máme od tohoto týdne v areálu společnosti umístěny i…

více

Exkurze studentů ze střední školy Technické a ekonomické Brno, Olomoucká

V úterý dne 10.3.2020 k nám do Daikinu zavítali studenti oboru mechanik seřizovač (obráběč-programátor CNC strojů) ze střední…

více

Vánoční večírek 2019

S přicházejícím časem vánočním a zároveň jako poděkování za celoroční úsilí, snahu a přispění k výsledkům uspořádala…

více

Předvánoční prodej dřevěných výrobků z dílny pro mentálně postižené a autisty "V růžovém sadu"

Ve středu 11. a 18. 12. 2019 nás navštívili zaměstnanci truhlářské dílny pro lidi s mentálním postižením a autismem "V růžovém sadu"…

více

Finanční dar pro Hospic sv. Alžběty

Daikin pomáhá - Finanční dar pro Hospic sv. Alžběty Dne 18. 12. 2019, jsme přispěli darem v hodnotě 70 000 Kč na realizaci rekonstrukce…

více

Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu vyrobenou dětmi našich zaměstnanců 2019

V uplynulých dvou týdnech u nás stejně jako v loňském roce probíhala soutěž pro děti našich zaměstnanců o nejhezčí vánoční ozdobu…

více

Dar Fakultní nemocnici Brno - Monitory dechu

V minulém týdnu proběhla předčasná vánoční nadílka na Neonatologickém oddělení Fakultní nemocnice Brno-Bohunice, kde jsme spolu s…

více

Do Daikinu na kole - léto 2019

3.12.2019, jsme předali ceny nejlepším účastníkům našeho projektu "Do Daikinu na kole". "Do Daikinu na kole", je dobročinná a…

více

Recruitment Academy Awards 2019

Minulý týden, jsme se v Praze zúčastnili slavnostního galavečera Recruitment Academy Awards 2019. Jednalo se o 5. ročník soutěže, ve…

více

Pracovní veletrh - Jobchallenge 2019

Dne 20. listopadu 2019, jsme se zúčastnili pracovního veletrhu JobChallenge na brněnském výstavišti, který umožňuje studentům a…

více

Česko-Japonský workshop k výměně technologických informací

Na základě spolupráce mezi Vysokým učením technickým v Brně a Japonskou univerzitou Kyushu (Interdisciplinary Graduate School of Engineering…

více

Doplňkové školení požární ochrany pro členy požárních hlídek

I když už je astronomický podzim, u nás v Daikin Brno dnes (26.9.2019) bylo pořádně horko a někteří z nás se i…

více

Slavnostní předání certifikátu lokálního trenéra pájení Jakubovi Lerchemu

V úterý 17.9.2019 u nás proběhlo slavností předání odznaku lokálního trenéra Daikin našemu kolegovi Jakubovi Lerchemu. Tento odznak…

více

Návštěva japonského velvyslance v našem závodě

Dne 22. srpna navštívil japonský velvyslanec pan Shimazaki náš výrobní závod. Během své návštěvy absolvoval…

více

Venkovní grilování

Dne 3.9.2019 bylo pro naše zaměstnance letos už podruhé v sezóně společností GTH Catering připraveno venkovní grilování. Tentokrát jsme…

více

Neziskový projekt sběru nepotřebných mobilních telefonů

NEZISKOVÝ PROJEKT SBĚRU NEPOTŘEBNÝCH MOBILNÍCH TELEFONŮ Od 26. srpna do 30. září 2019, jsme zapojeni do projektu s názvem Remobil a…

více

Domky pro užitečný hmyz i včelky samotářky

Od tohoto týdne máme v areálu firmy čtyři nové domečky a to konkrétně domky pro užitečný hmyz i včelky samotářky. Ve vrchní části…

více

Prvákoviny! ve spolupráci s Kariérním centrem Masarykovy Univerzity

V rámci naší spolupráce s Masarykovou univerzitou a Kariérním centrem MUNI, jsme se stali partnery akce s názvem…

více

Letní škola pro studenty Nottingham Trent University

V květnu 2019, jsme se ve spolupráci s Vysoké učení technické v Brně účastnili projektu tzv. "Letní školy" organizované pro studenty…

více

Sportovní den 2019

V sobotu dne 22.6.2019 se v areálu Šneksport ve Šlapanicích konal pod hlavičkou společnosti Daikin sportovní den, který si nenechalo…

více

Měsíc zdraví - Jaro 2019

V rámci právě probíhajícího měsíce zdraví, naši zaměstnanci obdrželi tzv. jarní balíček s vitamíny, hygienickými a sezónními…

více

Slavnostní předání titulu Firma pro zdraví, certifikát kvality v oblasti péče o zdraví zaměstnanců

Spolu se společnostmi Albert s.r.o., Moser a.s. a Veolia a.s. jsme převzali titul Firma pro zdraví, certifikát kvality v oblasti péče o zdraví…

více

Exkurze studentů Energetického ústavu, Fakulty strojního inženýrství VUT

Myslíme na budoucnost a proto jsme ve spolupráci s Energetickým ústavem, Fakulty strojního inženýrství VUT uspořádali v rámci předmětu…

více

Den firem 2019 - Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká

Stejně jako v předešlých letech připravila SŠTE Brno tradiční nabídku pracovních příležitostí pro jejich žáky pod názvem DEN…

více

Pracovní veletrh - Profesia days 2019

Ve čtvrtek 11.4.2019, jsme byli jsme součástí festivalu příležitostí Profesia days, který je zaměřen na pracovní a vzdělávací…

více

Den otevřených dveří pro zájemce o zaměstnání

Vážené budoucí kolegyně a kolegové, srdečně Vás tímto zveme na Den otevřených dveří, který je určen uchazečům a zájemcům o…

více

Sběr odpadků v okolí brněnského Daikinu 2019

V rámci zvyšování environmentálního povědomí se zaměstnanci společnosti podílejí na různých aktivitách, které mají kromě…

více

Spolupráce s nadací Křižovatka

Momentálně pracujeme na projektu ve spolupráci s nadací Křižovatka, která se zabývá rozšiřováním povědomí o Syndromu náhlého úmrtí…

více

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Podporujeme zelenou mobilitu, proto svým zaměstnancům umožňujeme nabíjet své elektromobily. Pro tyto účely jsme vyhradili dvě parkovací…

více

Slavnostní předpremiéra filmu Kometa "Z nebe do pekla a zpět"

Honza Hlaváček, náš kolega z oddělení údržby a vítěz losování mezi našimi zaměstnanci o vstupenky na setkání s hráči a slavnostní…

více

Daikin - Hrdý partner HC Kometa Brno

Všimli jste si už loga naší společnosti na tubusu mezi hrdými partnery klubu HC Kometa Brno v DRFG Aréně? Ano, je to tak, pro sezónu…

více

Firma pro zdraví

V prosinci 2018, jsme jako společnost získali ocenění „FIRMA PRO ZDRAVÍ“ na základě zhodnocení našich aktivit podporujících zdravý…

více

Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu vyrobenou dětmi našich zaměstnanců

V prosinci 2018 proběhla soutěž pro děti zaměstnanců o nejhezčí vánoční ozdobu vyrobenou z materiálu s ukončenou…

více

Vánoční večírek 2018

S přicházejícím časem vánočním a zároveň jako poděkování za celoroční úsilí, snahu a přispění k výsledkům uspořádala…

více

Čokoládová fontána

        Děkujeme společnosti GTH catering, která stejně jako loni připravila našim zaměstnancům…

více

Recruitment Academy Awards 2018 - Nejlepší kariérní stránky v ČR

Vzhledem k tomu, že jsme v létě nelenili a našim potencionálním uchazečům chceme neustále poskytovat co nejlepší péči, naše…

více

Pracovní veletrh - Jobchallenge 2018

Dne 21. listopadu 2018, jsme se zúčastnili pracovního veletrhu JobChallenge na brněnském výstavišti, který umožňuje studentům a…

více

Ekologický certifikát za odběr elektrické energie z obnovitelných zdrojů

Naše společnost uzavřela kontrakt se společností E.ON Energie, a.s. na odebírání elektrické energie vyrobené z obnovitelných zdrojů v…

více

Nový benefit - Příspěvek na dopravu

Od 1. 10. 2018, jsme zavedli nový benefit! Zaměstnancům každý měsíc částečně kompenzujeme náklady na dopravu do a ze zaměstnání a…

více

Zelená firma

Jsme zapojeni do unikátního projektu "Zelená firma". Firma oceněná tímto certifikátem ekologicky likviduje firemní elektrospotřebiče a…

více

Evropská environmentální konference

Ve dnech 18.-19. října 2018, jsme u nás v Brně pořádali Evropskou environmentální konferenci, kde 31 účastníků z 12ti…

více

Daikin pomáhá

V říjnu 2018 jsme jako společnost darovali částku 16 200 Kč Nikolce Plaché z Moravského Krumlova, která je už od roku 2016 v tzv. vigilním…

více

Pracovní veletrh MSV

Dne 4. října 2018, jsme se zúčastnili pracovního veletrhu, který byl součástí Mezinárodního Strojírenského veletrhu.

více

Sportovní den 2018

V sobotu dne 15. 9. 2018 se v areálu Šneksport ve Šlapanicích konal pod hlavičkou společnosti Daikin sportovní den, který si nenechalo ujít…

více

Návštěva - Jiro Tomita

Dne 12.9.2018, nás svou milou návštěvou poctil pan Jiro Tomita, výkonný viceprezident společnosti Daikin Industries Ltd. Součástí jeho…

více

Venkovní grilování

Dnes bylo pro naše zaměstnance letos už podruhé v sezóně společností GTH Catering připraveno venkovní grilování. Tentokrát jsme si mohli…

více

Celosvětová kampaň "Dejte knihám druhou šanci!"

I naši zaměstnanci se od června 2018 mohou stát součástí celosvětové kampaně "Dejte knihám druhou šanci!" V případě, že mají doma…

více

Do Daikinu na kole - zima 2018

V úterý dne 22. 5. 2018 proběhlo předání cen vítězům a účastníkům cyklistické soutěže "Do Daikinu na kole". "Do Daikinu na kole", je…

více

Seminář: Pozitivní leadership s Janem Mühlfeitem

Před Velikonočními svátky v DDC proběhl exkluzivní rozvojový seminář pana Jana Mühlfeita na téma Pozitivní leadership, kterého se…

více

Náborový billboard - Řípská ulice

Slunečný duben na Řípské.

více

Den firem 2018 - SŠTE Brno, Olomoucká

Spolu s dalšími 36ti firmami, jsme se dne 26.3.2018 zúčastnili 18. ročníku Dne firem konaném na SŠTE Brno, Olomoucká pro budoucí absolventy…

více

Školení s hercem Janem Přeučilem

Bylo nám nesmírnou ctí u nás dnes přivítat významného českého herce pana Jana Přeučila. Ten svým osobitým stylem, velkou dávkou humoru…

více

Daikin Brno v prosincových Černovinách

Pracovní inzerát DDC zveřejněný v prosincových Černovinách.

více

Vánoční večírek 2017

S přicházejícím časem vánočním a zároveň jako poděkování za celoroční úsilí, snahu a přispění k výsledkům uspořádala…

více

Čokoládová fontána

Děkujeme společnosti GTH catering, která jako vánoční dárek připravila našim zaměstnancům obří čokoládovou fontánu s ovocem!

více

Návštěva - Frans Hoorelbeke

Dne 5. 12. 2017, nás svou milou návštěvou poctil pan Frans Hoorelbeke, Chairman - Member of the board společnosti Daikin Europe NV.

více

Charitativní sbírka

V průběhu měsíce října jsme nabídli našim kmenovým i agenturním zaměstnancům možnost podílet se na dobročinné charitativní sbírce…

více

Recruitment Academy Awards 2017

Dne 15. listopadu jsme byli pozváni do Prahy na slavnostní vyhlašování Recruitment Academy Awards 2017 a to hned ve dvou soutěžních…

více

Ocenění Green Heart Factory Stage II

Ve dnech 18. – 20. října se v německém Güglingenu konala Environmentální a Bezpečnostní komise Evropských poboček Daikin. Jedná se…

více

Pracovní veletrh MSV

Dne 12. října 2017, jsme se zúčastnili pracovního veletrhu, který byl součástí Mezinárodního Strojírenského veletrhu a návštěvníci…

více

Praktické školení požární ochrany

Pro zaměstnance bylo dne 27.7.2017 uspořádáno praktické školení požární ochrany na kterém si mohli vyzkoušet hašení požáru…

více

Nepotřebuješ životopis ani motivák!

 
Zaujala Tě naše nabídka a rád bys v Daikinu pracoval/a? Přihlaš se a staň se členem našeho týmu.