Co nabízíme?
Jsme původem japonská společnost působící v Brně, která má za sebou zázemí mezinárodní korporace. Jako zaměstnavatel nabízíme stabilní pracovní prostředí. Hledáme pracovníky, kteří s námi budou chtít navázat dlouhodobou spolupráci a kteří mají chuť do práce. Nabízíme kompletní zapracování na pozici, spravedlivé a motivační pracovní podmínky, otevřené a přímé jednání a kromě pravidelného navyšování mzdy i možnost účasti na odborných školeních, která povedou k rozvoji Tvých znalostí a dovedností.


mám zájem

Garantujeme

Dlouhodobou spolupráci
Investice do profesního rozvoje
Spravedlivé a motivační odměňování
Příležitosti pro kariérní růst
Spolupráci se studenty i absolventy
Bezpečné pracovní prostředí

důvodů proč právě my

 1. Zaměstnanecké benefityVíme, že zaměstnanci jsou pro každou společnost tím nejdůležitějším a jen díky nim úspěšně plní stanovené cíle. Proto naše zaměstnance motivujeme příležitostmi profesního růstu, férovým pracovním prostředím bez diskriminace a zajišťováním stabilní práce.

 2. Bezpečnost práceZískáváme důvěru veřejnosti striktním prosazováním politiky „SAFETY FIRST“. Abychom dokázali zajistit každé pracoviště bezpečné, neustále provádíme aktivity směřující k nulové úrazovosti. Proto se každému zaměstnanci od počátku snažíme vštípit filozofii, že bezpečnost při práci je vždy na prvním místě.

 3. Životní prostředíEnvironmentální strategie DAIKINu jsou založeny na principech udržitelného rozvoje a odpovědnosti vůči budoucím generacím. Řídíme se českými zákony ochrany životního prostředí a evropskými právními normami, které považujeme za náš trvalý závazek.

 4. Politika kvalityProcedury kontroly kvality provádíme při každém kroku výroby, na každé z výrobních linek, abychom důsledně zajistili vysokou kvalitu výrobků, spolehlivost a spokojenost zákazníků.

 5. DůvěryhodnostBudujeme vztahy založené na důvěře a otevřenosti jak k zákazníkům, kolegům, obchodním partnerům tak i komunitě.

 6. Podnikový managementBudujeme společnost prostřednictvím podpory, odměňování a snahy o dokonalost všech zaměstnanců.

 7. Harmonické vztahyVšichni pracujeme společně s oddaností plnit stanovené cíle a výzvy společnosti DAIKIN.

 8. Zákazník na prvním místěNašim cílem je poskytovat vysoce kvalitní výrobky požadované zákazníkem. Zároveň děláme vše pro to, abychom od zákazníků získávali vysokou důvěru a naplňovali tím společenskou odpovědnost. Neustále také zvyšujeme efektivnost systémů kvality, životního prostředí, bezpečnosti práce a ochrany zdraví.

 9. Korporátní společenská zodpovědnostNení v DAIKINu pouze dobře míněnou snahou. Tato zodpovědnost je zakódována přímo ve firemní DNA a utváří korporátní kulturu.

 10. Spolupráce se studentyVíme, že spolupráce se studenty a absolventy škol je velice důležitá, a proto dáváme příležitosti i mladým talentům.


   

V minulém roce jsme měli…

110

ODBORNÝCH ŠKOLENÍ

1814

ÚČASTNÍKŮ NA ODBORNÝCH ŠKOLENÍCH

30

STUDENTŮ NA KURZECH ANGLIČTINY

16

INTERNÍCH ŠKOLITELŮ

Investujeme do vzdělání zaměstnanců

Abychom obstáli v dnešní rychle se měnící době, musíme stavět na pevných základech. Věříme, že jedním z klíčových aspektů stabilní společnosti je rozvoj a vzdělávání zaměstnanců. Investice do kurzů pro naše zaměstnance se nám pak vrací v podobě zvýšené produktivity práce, návrhů Kaizen „zlepšováků“, zvýšené motivace pracovníků a držení kroku s naší konkurencí. Vzdělávání v DAIKINu se zaměřuje hlavně na rozvoj kompetencí, které naši zaměstnanci bezprostředně potřebují k výkonu své práce.

Zaměstnanecké benefity

Osobní rozvoj

Pomáháme naše profesionály posouvat dál v jejich oboru díky zajímavým rozvojovým kurzům a plně hrazeným jazykovým vzděláváním.  

5 týdnů dovolené

Odpočinek je důležitý, proto mají naši zaměstnanci 1 týden dovolené navíc. 

Půlroční bonusy

Peníze navíc se před Vánocemi a letní dovolenou vždycky hodí. Vyplácíme bonusy s květnovou a listopadovou mzdou, které mohou dosahovat výše až 75 % hrubé mzdy. 

Každoroční navyšování mezd

O dobré hospodářské výsledky se rádi podělíme a pravidelně jednou do roka navyšujeme mzdy.  

Cafeterie

Body připsané na benefitní účet můžeme čerpat na sport, kulturu, vzdělávání, zdraví nebo rekreaci.

Příspěvek na penzijní připojištění

Přispějeme všem, kteří si spoří na stáří.  

Japonské menu

Každý den si můžeme na oběd zvolit japonské menu a navíc jednou za měsíc máme sushi od zkušeného šéfkuchaře. 

Pracovní oděv

Všichni u nás mají nárok na pracovní oděv, ochrannou obuv a osobní ochranné pracovní prostředky. O oděv se i staráme – pereme jej 7x týdně. 

Lékařská péče

Máme svou vlastni ordinaci a každý den během ranní směny je navíc přítomna zdravotní sestra pro případ úrazu či jiných zdravotních potíží našich zaměstnanců. 

Flexibilní pracovní doba

V kancelářích musíme být od 9 do 15h, začátek a konec si pak volíme sami, tak abychom splnili týdenní pracovní fond.  

Příplatky nad zákonný rámec

Firma si cení našeho volného času a proto jako poděkování za mimořádnou práci o víkendu a práci ve svátek dostáváme příplatky nad rámec zákoníku práce.

KAIZEN benefity

Věříme, že změny nás posouvají dál, proto odměňujeme každý nápad, který uspoří čas a finance, přispěje k bezpečnosti práce nebo ke zlepšení pracovních podmínek. 

5-ti a 10-tiletý věrnostní bonus

Všechny co to s námi myslí vážně, nemine bonus za odpracované roky.

Zaměstnanecké akce

Každý rok se dobře najíme a pobavíme na Vánočním večírku, Dnu otevřených dveří nebo Sportovním dnu.  

Zaměstnanec roku

Každý rok odměňujeme ty nejlepší zaměstnance za jejich mimořádný pracovní výkon.  

Měsíc zdraví

Zdraví máme jen jedno. Proto se dva měsíce v roce zaměřujeme na zdravý životní styl.

Příspěvek na stravování v závodní jídelně

Dotaci na stravu má u nás každý, kdo využije naši skvělou kantýnu a to třeba i během noční směny. Vybírat si můžeme až z 9 druhů jídel.  

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Životní prostředí je pro nás důležité, proto našim zaměstnancům nabízíme možnost využívat 2 dobíjecí stanice pro elektromobily a během pracovní doby tak pohodlně dodat novou „šťávu“ svému vozu.

Bike friendly

Daikin podporuje péči o životní prostředí, zdravý životní styl svých zaměstnanců a omezení automobilové dopravy ve městě Brně, proto neustále rozšiřujeme podporu cyklo dopravy do zaměstnání.

Stabilita zaměstnání s perspektivou

Daikin je jedním z mála výrobních firem, která svým zaměstnancům zajišťuje pravidelnou práci po celý rok bez vlivu tzv. sezónnosti. Zároveň za námi stojí silná opora v podobě mateřské společnosti Daikin Europe. Tím našim zaměstnancům nabízíme jistotu stabilního zaměstnání s perspektivou do budoucna.

Bonus za bezpříspěvkové dárcovství krve

Zaměstnancům, kteří jsou bezpříspěvkovým dárcem krve a jsou oceněni vyznamenáním Českého červeného kříže, se vyplácejí bonusy za každou novou dosaženou úroveň.

Horizontální kariéra

Možnost pracovat v jiném oddělení – Výhodou práce u nás je, že zaměstnanci nemusí svou kariéru rozvíjet pouze směrem nahoru a profesně se rozvíjet pouze povyšováním, ale mohou růst v rámci úrovně své pozice. Pokud tedy zaměstnanec dosáhl všeho čeho chtěl na své současné pozici, případně by měl zájem vykonávat jinou činnost, může zažádat o přeložení na jiné oddělení a rozšiřovat si tak dále pole svých znalostí a dovedností.

Příspěvek na dopravu

Zaměstnancům každý měsíc částečně kompenzujeme náklady na dopravu do a ze zaměstnání a jejich čas strávený na cestě a to ve výši dle vzdálenosti do místa jejich bydliště.

Příběhy zaměstnanců

Oddělení: kvality

Andrej

Team Leader - Výstupní kontrola kvality (Calorimeter)

"Mým hlavním pracovním úkolem, je testování hotových výrobků, aby byla zaručena jejich vysoká kvalita, která je požadavkem našeho zákazníka. V Daikinu jsem prožil podstatnou část své kariéry a nedávno jsem oslavil 10ti leté pracovní výročí. Jelikož jsem byl u začátků výroby většiny nových linek a mohl jsem se podílet na testování nově zaváděných druhů výrobků, dá se říci, že jsem pevná stálice týmu kvality a zároveň odborná podpora v určitých oblastech kvality. Díky různorodosti mé práce, tedy od samotného testování až po řešení problémů vzniklých na linkách, či podpoře různých projektů, mě práce stále baví a žádný den není stejný. Někdy je potřeba postavit se novým výzvám, což mi přináší motivace se dále profesně rozvíjet."
Oddělení: údržby

Katka

Officer - Asistentka údržby / Interní školitel / Interní auditor

"Do Daikinu jsem nastoupila před třemi lety jako operátor výroby montážní linky pro výrobu kompresorů. Po roce a půl jsem dostala pracovní nabídku na pozici asistentky oddělení údržby, kterou jsem s radostí přijala a to hlavně jako novou osobní výzvu. Kromě zcela nové náplně práce, jsem začala pomáhat i kolegům v týmu interních auditorů a také školit nově příchozí zaměstnance v oblasti DO-JO. Pokud v měsíci odpracuji více hodin, než mám sjednáno v pracovní smlouvě, mohu si nadpracované hodiny vybrat jako náhradní volno, nebo si je nechat proplatit jako přesčas. Protože se chci posouvat neustále dál, vážím si příležitostí k osobnímu rozvoji a možností učit se novým věcem, které mi společnost Daikin nabízí."
Oddělení: údržby

Honza

Foreman – Kaizen údržba

"Do Daikinu jsem nastoupil před osmi lety jako technik údržby na sekci Kaizen. Oproti předchozímu zaměstnavateli, jsem byl v Daikinu velmi překvapen precizností a inovativností, která je založena na každodenních změnách směřujících ke zdokonalení celého výrobního procesu. Již třikrát jsem měl možnost prezentovat své soustružnické dovednosti na mezinárodním klání "Daikin Global Skills Competition" v Japonsku. Momentálně zastávám pozici vedoucího sekce Kaizen, kde kromě vedení šesti kolegů, je mým úkolem realizace projektů, za které jsem v minulém roce získal ocenění Zaměstnanec roku. Daikinu si vážím, protože nabízí stabilní práci a výplata vždy přichází včas."
Oddělení: nákupu

Sandra

Supply Chain Management Specialist

"Po dokončení studií střední odborné školy, jsem dostala doporučení na práci v Daikinu od mého známého. Protože se mi firma líbila, začala jsem pracovat jako Operátor montážní linky pro výrobu kompresorů. Po 1 roce jsem se přihlásila do interního výběrového řízení na pozici Nákupčí – Junior. I bez předchozích zkušeností v oboru, jsem neměla problém se zvládnutím pozice a hned další rok jsem byla povýšena na pozici Supply Chain Management Specialist. Momentálně mám zodpovědnost za kontrolu dodávek specifických dílů pro kompletní výrobu, komunikuji s dodavateli, zajišťuji přepravu materiálu a dále jsem zodpovědná za kontrolu externích skladů. Na Daikinu si nejvíce cením možností, které dává absolventům a lidem bez praxe v oboru. Současně oceňuji perfektní partu a mladý kolektiv, který na oddělení Nákupu máme."

Pošlete nám váš životopis!

 
Zaujali jsme vás a rádi byste pracovali v Daikinu? Neustále hledáme schopné a talentované kolegy do našeho týmu. Ozvěte se nám bez ohledu na to, jaké máme právě vypsané pozice. Nemáte životopis? Nevadí, můžete si jej přímo zde jednoduše vytvořit a odeslat.