STUDENTSKÁ ZÓNA

Víme, že spolupráce se studenty a absolventy je velice důležitá, a proto každoročně dáváme příležitost mladým talentům. Nabízíme možnost letních brigád, pomoc se splněním školní praxe nebo vedením závěrečných prací.
Pokud se k nám chceš podívat i s celou třídou, organizujeme pro školní skupiny možnost prohlídky výrobního závodu s výkladem. V případě zájmu kontaktuj naše personální oddělení ohledně možného termínu.

 

BRIGÁDY VE VÝROBĚ


Pokud ještě studuješ a nechceš “proležet“ celé prázdniny, zeptej se nás na možnost brigády. Každý rok v létě dáváme příležitost mladým lidem zapojit se do výrobního procesu. Vyplň náš kontaktní formulář a my Ti dáme vědět ohledně aktuální možnosti brigády u nás.

 

Chci na brigádu

PRO ABSOLVENTY


Daikin nabízí pracovní příležitosti pro absolventy středních a vysokých škol v různých oblastech. Absolventi pro nás znamenají velmi cenný zdroj potencionálních zaměstnanců, proto jim věnujeme stále vyšší pozornost. Uplatnění v naší společnosti najde každý, kdo má energii a chuť k práci i k životu a je ochoten se dále vzdělávat.

 

 

volné pozice pro absolventy

ZÁVĚREČNÉ PRÁCE


Stojíš před rozhodnutím, na jaké téma budeš psát bakalářskou nebo diplomovou práci? Nebo máš téma, ale potřebuješ podklady k praktické části a vedení někoho zkušeného? Každoročně spolupracujeme se studenty vysokých škol, kteří mají možnost u nás získat praxi a zároveň psát svou závěrečnou práci. Napiš nám a my Ti dáme vědět, zda máme ještě volná místa.   

Chci konzultaci

PRAXE PŘI STUDIU


Hledáš při studiu střední, či vysoké školy odbornou praxi, která by souvisela s oborem tvého zaměření? Věříš, že jsou v dnešní době někdy zkušenosti z praxe cennější než teorie ze školy? Zkus se nás zeptat, zda máme volnou pozici na částečný úvazek a nastartuj svou kariéru ještě během studií.   


Chci praxi

Prohlídka v Daikinu


Vítáme každého, kdo má zájem se přijít podívat, jak to u nás vypadá a co vyrábíme. Prohlídka našeho výrobního závodu v Brně-Slatině je však možná pouze po předchozí dohodě.
Nabídka platí pouze pro skupiny (školy, zájmové skupiny… atd.). Stačí vyplnit a odeslat náš formulář.

Další z možností pak je vybrat si jednu z námi nabízených pracovních pozic a stavit se k nám na pohovor :)

Nepotřebuješ životopis ani motivák!

 
Zaujala Tě naše nabídka a rád bys v Daikinu pracoval/a? Přihlaš se a staň se členem našeho týmu.