Kontakt

DAIKIN DEVICE CZECH REPUBLIC s.r.o.
Švédské valy 1227/2
627 00 Brno
Česká republika
GPS: 49.1726267N, 16.6673039E

IČ: 27190455
DIČ: CZ27190455

Personální oddělení
 prace@daikinbrno.cz
 +420 517 547 310
www.daikinbrno.cz 

Jak se k nám dostanete?

 
AUTEM
Na dálnici D1 sjeď výjezdem (EXIT 201, Brno-Slatina). Jeď ulicí Řípskou a na druhé světelné křižovatce (u Porsche Brno) odboč vlevo do ulice Švédské valy. Přejeď most a po 750 metrech budeš u cíle. Pokud vlastníš elektrické vozidlo, můžeš si ho během návštěvy u nás zapojit do nabíjecí stanice, která je součástí našeho parkoviště pro zaměstnance.


 
AUTOBUSEM
č. 77 – ze zastávky “Úzká” (mezi Galerií Vaňkovka a OD Tesco). Vystup na zastávce “Ericha Roučky” (na znamení). Také k nám jezdí autobusy č. 75, E50 a E75. Cesta od autobusu k naší vrátnici je po chodníku cca 5 min pěšky jihozápadně.


NA KOLE
Daikin podporuje péči o životní prostředí, zdravý životní styl svých zaměstnanců a omezení automobilové dopravy ve městě Brně, proto neustále rozšiřujeme podporu cyklo dopravy do zaměstnání. Pokud se k nám rozhodneš přijet na kole, můžeš využít pohodlnou cyklostezku vedoucí po ulici Vlastimila Pecha a kolo si můžeš ponechat v zastřešené úschovně vedle parkoviště pro zaměstnance.

"Vzduch je pro naši existenci naprosto zásadním živlem, a proto je naším úkolem jej co nejvíce chránit."

 


KE VSTUPU VŽDY POUŽÍVEJ VRÁTNICI PRO NÁVŠTĚVY
Druhá vrátnice, která je naproti hlavnímu vchodu do budovy, slouží pouze pro zaměstnance, kteří jsou vybaveni elektronickou vstupní kartou a většinu dne v ní nenajdeš vrátného.


Prohlídka v Daikinu


Vítáme každého, kdo má zájem se přijít podívat, jak to u nás vypadá a co vyrábíme. Prohlídka našeho výrobního závodu v Brně-Slatině je však možná pouze po předchozí dohodě.
Nabídka platí pouze pro skupiny (školy, zájmové skupiny… atd.). Stačí vyplnit a odeslat náš formulář.

Další z možností pak je vybrat si jednu z námi nabízených pracovních pozic a stavit se k nám na pohovor :)

CHCETE NÁS KONTAKTOVAT?

Napiš nám e-mail nebo vyplň následující formulář:

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním dotazu uděluji společnosti DAIKIN DEVICE CZECH REPUBLIC s.r.o., se sídlem: Švédské Valy 1227/2, 627 00 Brno, IČO: 27190455, (dále jen „DAIKIN“) svobodný a dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, emailová adresa a telefon, které tím společnost DAIKIN DEVICE CZECH REPUBLIC s.r.o. získá a bude je využívat pro kontakt a zodpovězení mého dotazu.

Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu vyřízení dotazu (max. 3 měsíců) a byl/a jsem poučen/a v souladu se zákonem o všech svých právech podle zákona, zejména s právem přístupu k osobním údajům, právem na opravu osobních údajů nebo výmaz, omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, na přenositelnost údajů, právo podat stížnost u dozorového úřadu jakož i právem tento souhlas kdykoliv odvolat.

Předávání osobních údajů do třetích zemí:
Je možné, že v rámci uvedeného zpracování se Vaše osobní údaje budou předávat do třetích zemí, a to konkrétně do mateřské společnosti Daikin Europe N.V., se sídlem Zandvoordestraat 300, 8400 Oostende, Belgické království, pokud to pro zodpovězení dotazu bude nutné.

Napište číslicemi "třidvajedna"