Tipy pro úspěšného kandidáta

1

Jak na životopis?


Životopis je nejlepší stručný (maximálně 2strany A4), přehledný (vztahující se k pozici na kterou se hlásíš) a hlavně pravdivý.
2

Jak na pohovor?


Na pohovor nemusíš chodit v obleku, oblečení zvol podle pozice, na kterou se hlásíš a ať se cítíš pohodlně.
3

Prostor pro Tebe


Připrav si na nás otázky, určitě dostaneš prostor se zeptat na to, co Tě zajímá o společnosti, oddělení a budoucí pracovní pozici.
4

Není se čeho bát :)


Nebuď nervózní, pohovory se snažíme vést v přátelském duchu, aby si nám ze sebe ukázal to nejlepší.

Seš hračička?

Zahraj si puzzle a ukaž nám, jak si šikovný/šikovná.

Časový limit: 15 s

Pokus se poskládat puzzle v časovém limitu.

Hrát

Průběh výběrového řízení

1

2

3

4

5

 
 
 

Nenašli jste vhodnou pozici?


Přesto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho formuláře, nebo chatovacího okna (vpravo dole). Vždy hledáme šikovné a schopné pracovníky. Ozveme se vám a probereme možnosti naší spolupráce. více
 

Prohlídka v Daikinu


Vítáme každého, kdo má zájem se přijít podívat, jak to u nás vypadá a co vyrábíme. Prohlídka našeho výrobního závodu v Brně-Slatině je však možná pouze po předchozí dohodě.
Nabídka platí pouze pro skupiny (školy, zájmové skupiny… atd.). Stačí vyplnit a odeslat náš formulář.

Další z možností pak je vybrat si jednu z námi nabízených pracovních pozic a stavit se k nám na pohovor :)

Příběhy zaměstnanců

Oddělení: kvality

Andrej

Team Leader - Výstupní kontrola kvality (Calorimeter)

"Mým hlavním pracovním úkolem, je testování hotových výrobků, aby byla zaručena jejich vysoká kvalita, která je požadavkem našeho zákazníka. V Daikinu jsem prožil podstatnou část své kariéry a nedávno jsem oslavil 10ti leté pracovní výročí. Jelikož jsem byl u začátků výroby většiny nových linek a mohl jsem se podílet na testování nově zaváděných druhů výrobků, dá se říci, že jsem pevná stálice týmu kvality a zároveň odborná podpora v určitých oblastech kvality. Díky různorodosti mé práce, tedy od samotného testování až po řešení problémů vzniklých na linkách, či podpoře různých projektů, mě práce stále baví a žádný den není stejný. Někdy je potřeba postavit se novým výzvám, což mi přináší motivace se dále profesně rozvíjet."
Oddělení: údržby

Katka

Officer - Asistentka údržby / Interní školitel / Interní auditor

"Do Daikinu jsem nastoupila před třemi lety jako operátor výroby montážní linky pro výrobu kompresorů. Po roce a půl jsem dostala pracovní nabídku na pozici asistentky oddělení údržby, kterou jsem s radostí přijala a to hlavně jako novou osobní výzvu. Kromě zcela nové náplně práce, jsem začala pomáhat i kolegům v týmu interních auditorů a také školit nově příchozí zaměstnance v oblasti DO-JO. Pokud v měsíci odpracuji více hodin, než mám sjednáno v pracovní smlouvě, mohu si nadpracované hodiny vybrat jako náhradní volno, nebo si je nechat proplatit jako přesčas. Protože se chci posouvat neustále dál, vážím si příležitostí k osobnímu rozvoji a možností učit se novým věcem, které mi společnost Daikin nabízí."
Oddělení: údržby

Honza

Foreman – Kaizen údržba

"Do Daikinu jsem nastoupil před osmi lety jako technik údržby na sekci Kaizen. Oproti předchozímu zaměstnavateli, jsem byl v Daikinu velmi překvapen precizností a inovativností, která je založena na každodenních změnách směřujících ke zdokonalení celého výrobního procesu. Již třikrát jsem měl možnost prezentovat své soustružnické dovednosti na mezinárodním klání "Daikin Global Skills Competition" v Japonsku. Momentálně zastávám pozici vedoucího sekce Kaizen, kde kromě vedení šesti kolegů, je mým úkolem realizace projektů, za které jsem v minulém roce získal ocenění Zaměstnanec roku. Daikinu si vážím, protože nabízí stabilní práci a výplata vždy přichází včas."
Oddělení: nákupu

Sandra

Supply Chain Management Specialist

"Po dokončení studií střední odborné školy, jsem dostala doporučení na práci v Daikinu od mého známého. Protože se mi firma líbila, začala jsem pracovat jako Operátor montážní linky pro výrobu kompresorů. Po 1 roce jsem se přihlásila do interního výběrového řízení na pozici Nákupčí – Junior. I bez předchozích zkušeností v oboru, jsem neměla problém se zvládnutím pozice a hned další rok jsem byla povýšena na pozici Supply Chain Management Specialist. Momentálně mám zodpovědnost za kontrolu dodávek specifických dílů pro kompletní výrobu, komunikuji s dodavateli, zajišťuji přepravu materiálu a dále jsem zodpovědná za kontrolu externích skladů. Na Daikinu si nejvíce cením možností, které dává absolventům a lidem bez praxe v oboru. Současně oceňuji perfektní partu a mladý kolektiv, který na oddělení Nákupu máme."

Nepotřebuješ životopis ani motivák!

 
Zaujala Tě naše nabídka a rád bys v Daikinu pracoval/a? Přihlaš se a staň se členem našeho týmu.