OPERÁTOR LOGISTIKY (náborový příspěvek 15 000 Kč)

Hledáme spolehlivé a pracovité zaměstnance na oddělení logistiky na dlouhodobou spolupráci.

Nástup:
Dle dohody
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Vhodné
pro absolventy
Oddělení:
Výroba

Náplň práce

  • Aktivní řízení VZV
  • Vychystávání materiálů a dílů do výroby
  • Skladová evidence, práce se čtečkou
  • Práce ve 2 směnném provozu i na směnný provoz

Požadujeme

  •   Vyučení/SŠ vzdělání
  •   Zkušenosti s řízením VZV / Platný řidičský průkaz na VZV
  •   Dobrý zdravotní stav
  •   Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Lenka Florianová
HR Officer
lenka.florianova@daikindevice.cz

 +420 517 547 343
 +420 724 393 365

Příplatky nad zákonný rámec

Půlroční bonusy

Japonské menu

Příspěvek na stravování v závodní jídelně

Náborový příspěvek

KAIZEN benefity

Každoroční navyšování mezd

1, 5, 10 a 15letý věrnostní bonus

Stabilita zaměstnání s perspektivou

Seniority bonus

Příspěvek na dopravu

Příspěvek na penzijní připojištění

5 týdnů dovolené

Cafeterie

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr  (na vzájemné poznávání si dáváme jeden rok, poté smlouvu měníme na dobu neurčitou)
  • Nástup – nejlépe ihned, případně dle dohody
  • Práci Vás kompletně naučíme
  • 15 000 Kč náborový příspěvek - 5 000 Kč po zkušební době, 10 000 Kč po 6měsících
  • Až 3 000 Kč měsíčně bonus za odborné dovednosti - sváření, pájení, elektro, vysokozdvižný vozík)
  • Navýšení mzdy po zkušební době
  • Až 2 000 Kč měsíčně příspěvek na dopravu dle vzdálenosti do místa bydliště
  • 6 000 Kč ročně příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání, do lékárny nebo optiky
  • Až 75% základní měsíční mzdy každého půl roku navíc jako bonus za dobře odvedenou práci
  • 3 000 Kč odměna za doporučení nového kolegy
  • Až 20 000 Kč – věrnostní bonus za 5, 10, 15 a 20 odpracovaných let v Daikinu
  • 5 týdnů dovolené ročně - z toho 2 týdny celozávodní dovolené v létě a 1 týden o Vánocích
  • Dotovanou stravu v naší závodní jídelně na všech směnách - bohatý výběr ze 5 jídel na objednávku, japonské menu, snídaně, volný výběr z bufetu, sushi, v létě grilování
  • Pravidelné přehodnocování mezd (individuální i celofiremní navyšování)
  • Měsíční příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

Zdraví máš jen jedno a nám to není jedno

  • Jsme oceněni certifikátem „Firma pro zdraví“ – máme nadstandardní zdravotní péči.
  • Výborně Ti navaříme ráno i v noci — bohaté snídaně, každý den si můžeš vybrat až z 5 českých jídel a 1 japonské speciality. Míváme i sushi a v létě grilování — všechna jídla navíc dotujeme z 55%.
  • Vybavíme Tě všemi ochrannými pomůckami, které budeš potřebovat (pracovní oděv, obuv, výstražná vesta, brýle, rukavice, přilba) a pracovní oblečení Ti budeme pravidelně prát
  • Zaměstnancům poskytujeme Multisport karty a dárkové vitamínové balíčky každé jaro a podzim
  • Můžete získat také mimořádné bonusy za bezpříspěvkové dárcovství krve (dle dosažení úrovně oceňované Českým červeným křížem)

Osobní rozvoj

Pracovní oděv

Lékařská péče

Zaměstnanecké akce

Zaměstnanec roku

Měsíc zdraví

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Bike friendly

Bonus za bezpříspěvkové dárcovství krve

Horizontální kariéra

Bezproblémová dostupnost MHD a parkování

Dvě placené 8minutové přestávky během každé směny

Mimořádné odměny za životní jubilea, narození dítěte a sňatek

Odpočinková zóna a vlastní uzamykatelná skříňka na každém pracovišti

Kryté venkovní kuřárny

Sleva na produkty společnosti

Multisport karta

Zvýhodněné mobilní tarify

HR Officer

Oddělení výroby

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

(PRODUCTION)

Výrobní oddělení se v DDC dělí do tří divizí:

Kompresorová divize YC (Swing)
Tato divize zaujímá nejvýznamnější podíl v celkovém počtu vyráběných kusů a zároveň tvoří i největší podíl na zisku firmy YC divize je rozdělena na dvě části:
  1. Obráběcí linky (Machining), kde se obrábějí jednotlivé díly používané pro výrobu kompresorů.
  2. Montážní linky (Assembly), kde se z připravených dílů z obráběcích linek vyrábí portfolio přibližně 24 dvouválcových a 9 jednoválcových kompresorů.

Výrobní divize YC má ve špičce přibližně 340 - 400 zaměstnanců (Operátoři, Team Leadeři, Foremani, Supervisoři), kteří pracují v tří až čtyř směnném provozu a podílí se na výrobě 500 - 700 kusů kompresorů za směnu.

Kompresorová divize SCR (Scroll)
Tato divize vyrábí druhý největší objem výrobků v DDC, který tvoří rovněž nemalý zisk naší firmy
 SCR divize se dělí na tři části:
  2. linky Casing a Pressure Vessels, kde se vyrábí tzv. ACC, LR a PV tlakové nádoby, které slouží k zachycení možných nežádoucích nečistot, které by mohly mít nežádoucí vliv na chod našich chladících nebo teplo-distribujících výrobků.
  3. Montážní linky (Assembly), kde se z připravených dílů z obráběcích linek vyrábí portfolio přibližně 16 Scrollových kompresorů důležitých pro výrobu našich velkokapacitních klimatizací určených pro chlazení a vytápění velkých průmyslových objektů nebo hotelových a nákupních budov.
  4. Výrobní divize SCR má ve špičce přibližně 120 – 180 zaměstnanců (Operátoři, Team Leadeři, Foremani, Supervisoři), kteří pracují ve dvou až tří směnném provozu a podílí se na výrobě těchto produktů v množství 350 - 500 kusů za směnu.

Divize tepelných čerpadel a spořičů tepla a chladu
Tato divize produkuje hotové výrobky s vysokou přidanou hodnotou určené pro přímou distribuci k zákazníkovi.
Tato divize je rozčleněna na výrobu čtyř produktů:
  1. linka ATA (svařování a montáž tzv. TANKŮ), kde vyrábíme ve čtyř směnném provozu (ve špičce) v počtu přibližně 60 – 70 zaměstnanců (Operátoři, Team Leadeři, Foremani, Supervisoři) výrobní množství 40 - 60 jednotek za směnu a to podle náročnosti modelů.
  2.  linka HB, HK (Hydrobox, Hydrokit) je pájení a montáž tepelných čerpadel. V současnosti navyšujeme objem této výroby na dvou směnný provoz, kde by se mělo vyrábět v počtu 30 – 40 zaměstnanců (Operátoři, Team Leadeři, Foremani, Supervisoři) přibližně 50 ks HB a 30 ks HK za směnu.
  3. linka BS, je pájení a montáž regulátorů tepla a chladu směrem od hlavní venkovní klimatizační jednotky k jednotlivým vnitřním jednotkám. V současné době tyto jednotky vyrábíme v objemu 55 ks jednotek na kombinované směně v počtu 20 – 24 zaměstnanců (Operátoři, Team Leadeři, Foremani). Toto portfolio výrobků, je ze strany zákazníka žádaný produkt a v průběhu letošního roku, by mělo rovněž dojít k rozšíření této výroby.
  4. linka SWBX (Switchbox), je montážní linka, na které vyrábíme ovládací prvky k našim výrobkům. Výroba probíhá v tří směnném provozu v počtu přibližně 35 – 45 zaměstnanců (Operátoři, Team Leadeři, Foremani a Supervisoři). Protože je tento produkt velmi žádaný, rozšiřujeme výrobu těchto produktů o další linku.
  5.
Součástí Výrobního oddělení, jsou také skupiny Monozikuri a Monokyou

Monozikuri
  • skupina pro podporu výroby, které se stará o zlepšování a balancování výrobních procesů
  • zaškolování operátorů na standartní procesy (montáže) i speciální procesy (pájení, měření…)
  • a rovněž zvedání úrovně našich zaměstnanců v oblasti 6S, PDS, KYT a jiných.

Monokyou
  • skupina, která má na starosti vzdělávání a školení našich zaměstnanců od nově příchozích až po opětovné vzdělávání našich stávajících zaměstnanců v oblastech:
  • 6S (uspořádání pracoviště zlepšování pracoviště v oblastech roztřízení, uspořádání materiálů a dodržení nebo zlepšení pracovních standardů)
  • KYT (předvídání míry nebezpečí na pracovišti a zlepšování procesů v rámci bezpečnosti práce)
  • PDS (školení pro rozvoj našich zaměstnanců v oblasti vybalancování výrobních procesů nastavení výrobních plánů, modelové skladby, zlepšování linek a procesů, nastavování materiálových toků)
  • pájení (speciální školení pro trénink našich zaměstnanců pro práci na těchto specifických pozicích)
  • měření (speciální trénink pro naše zaměstnance z hlediska správného nastavení tolerancí pro přesnou výrobu na obráběcích linkách a správné měření již obrobených součástek)

Nepotřebuješ životopis, ani motivák!

Zaujala Tě naše nabídka a rád bys v Daikinu pracoval/a? Přihlaš se a staň se členem našeho týmu.

Přihlásit se

Napište číslicemi "třidvajedna"

Další nabízené pozice

Dle dohody Hlavní pracovní poměr Pozice vhodná pro absolventy

KVALITÁŘ/KA PŘESNÉHO MĚŘENÍ - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 15 000 Kč

Ihned Hlavní pracovní poměr Pozice vhodná pro absolventy

OPERÁTOR/KA KVALITY (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15 000 Kč)