Operátor/ka kvality - metrologie

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Operátor/ka kvality - metrologie. Máte už praxi v oblasti metrologie nebo se teprve chcete v tomto oboru rozvíjet? Dejte nám o sobě vědět a můžete nastoupit ihned.

Nástup:
Dle dohody
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Vhodné
pro absolventy
Oddělení:
Výroba

Co Vás čeká

Budete pracovat na pracovišti Metrologie, a provádět interní kalibraci měřidel, evidenci měřidel, vést databázi a dokumentaci na oddělení metrologie. Z toho důvodu je potřeba mít alespoň základní povědomí o základech metrologie a kalibrací, znalost technické dokumentace. Dále budete provádět jednoduché opravy měřidel, nastavovat a udržovat měřidla ve výrobě.

Součástí vaší práce bude práce s výkresovou dokumentací, proto je potřeba umět číst ve výkresech, dále obsluha testovacích/kalibračních zařízení a práce s etalony.

Jedná se o práci v třísměnném provozu, nicméně potřebujeme člověka, který je, co se týče pracovní doby, flexibilní (pracovní soboty, využívání celozávodní dovolené pro potřeby kalibrací a oprav měřidel).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání v technickém oboru (strojírenství)
  • znalost základních měřidel
  • znalost metrologie a kalibrací výhodou
  • technické myšlení
  • uživatelská znalost práce s PC - zejména Excel, bez toho se v naší firmě neobejdete
  • znalost technické dokumentace (čtení ve výkresech)
  • budete součástí týmu kontrolujícího kvalitu, tudíž pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost by vám neměly být cizí
  • měli byste umět angličtinu - alespoň základy (naše výkresová dokumentace je většinou v angličtině)

HR Officer
 +420 517 547 314
 +420 774 324 427

Příspěvek na penzijní připojištění

Stabilita zaměstnání s perspektivou

Seniority bonus

5 týdnů dovolené

Příplatky nad zákonný rámec

Cafeterie

5, 10 a 15letý věrnostní bonus

Půlroční bonusy

Příspěvek na dopravu

KAIZEN benefity

Japonské menu

Náborový příspěvek

Příspěvek na stravování v závodní jídelně

Každoroční navyšování mezd

Co Vám můžeme nabídnout

  • práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní mezinárodní společnosti
  • půlroční a měsíční bonusy podle vašeho výkonu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • péče o zaměstnance - lékařská péče, pracovní oděv atd.
  • příplatek za směnnost
  • firemní akce a další
  • pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou

Osobní rozvoj

Pracovní oděv

Lékařská péče

Zaměstnanecké akce

Zaměstnanec roku

Měsíc zdraví

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Bike friendly

Bonus za bezpříspěvkové dárcovství krve

Horizontální kariéra

Bezproblémová dostupnost MHD a parkování

Dvě placené 8minutové přestávky během každé směny

Mimořádné odměny za životní jubilea, narození dítěte a sňatek

Odpočinková zóna a vlastní uzamykatelná skříňka na každém pracovišti

Kryté venkovní kuřárny

Sleva na produkty společnosti

Multisport karta

Zvýhodněné mobilní tarify

HR Officer

Příběhy našich zaměstnanců

Oddělení: kvality

Andrej

Team Leader - Výstupní kontrola kvality (Calorimeter)

"Mým hlavním pracovním úkolem, je testování hotových výrobků, aby byla zaručena jejich vysoká kvalita, která je požadavkem našeho zákazníka. V Daikinu jsem prožil podstatnou část své kariéry a nedávno jsem oslavil 10ti leté pracovní výročí. Jelikož jsem byl u začátků výroby většiny nových linek a mohl jsem se podílet na testování nově zaváděných druhů výrobků, dá se říci, že jsem pevná stálice týmu kvality a zároveň odborná podpora v určitých oblastech kvality. Díky různorodosti mé práce, tedy od samotného testování až po řešení problémů vzniklých na linkách, či podpoře různých projektů, mě práce stále baví a žádný den není stejný. Někdy je potřeba postavit se novým výzvám, což mi přináší motivace se dále profesně rozvíjet."

Oddělení kvality

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

QC (QUALITY CONTROL)

Tým oddělení kvality má v současné době 67 členů, kteří zajišťují řízení jakosti produktu.

Oddělení se dělí na podskupiny Metrologie, Procesní řízení kvality, Dodavatelské zajištění kvality, Vstupní kontrolu materiálů a Přesné měření, Laboratoře a testování finálních produktů. Toto oddělení měří a testuje periodicky obrobky a produkty, sbírá data a vyhodnocuje trendy, provádí namátkové procesní audity, analyzuje a prošetřuje příčiny neshodného produktu, komunikuje se zákazníkem a zajištuje shodu produktu vůči normám.

Kandidáti se zájmem o práci na kvalitě by měli rozumět technické dokumentaci (čtení z výkresů), základní principy měření měřidly, metodikám vyšetřováním neshod, znalosti nástrojů kvality, zkušenosti z oblasti kvality či provádění procesních/dodavatelských auditů.

Nepotřebuješ životopis, ani motivák!

Zaujala Tě naše nabídka a rád bys v Daikinu pracoval/a? Přihlaš se a staň se členem našeho týmu.

Přihlásit se

Napište číslicemi "třidvajedna"

Další nabízené pozice

Operátor/ka kvality - chemie

Dle dohody Hlavní pracovní poměr Pozice vhodná pro absolventy