OPERÁTOR/KA VE VÝROBĚ (NYNÍ 24 000 Kč - 28 000Kč včetně bonusů)

Hledáme spolehlivé a pracovité zaměstnance, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci.

Nástup:
Ihned
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Vhodné
pro absolventy
Oddělení:
Výroba

Náplň práce

  • Obsluha obráběcích strojů bez nutnosti předchozí praxe
  • Kompletace dílů na montážních linkách
  • Práce ve směnném provozu: PO – PÁ (po dohodě i SO) ve 3 směnách ranní (6:00 - 14:00), odpolední (14:00 - 22:00), noční (22:00 - 06:00) nebo v nepřetržitém provozu ranní (6:00-18:00) a noční (18:00-6:00)

Požadujeme

  • Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
  • Dobrý zdravotní stav (vstupní lékařská prohlídka)
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Výhodou:
    • Předchozí praxe ve výrobní společnosti
    • Vyhláška 50
    • Zkušenost se svářením anebo ručním pájením
    • Orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

  • Nástupní mzda 24 000Kč - 28 000Kč (dle směnnosti) včetně příplatků a bonusů
  • Kompletní zaučení na pozici
  • Fixní mzdu s navýšením po zaučení
  • Měsíční a půlroční bonusy za dobře odvedenou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotovanou stravu v závodní jídelně na všech směnách
  • Pracovní oděv a péče o něj
  • Možnost kariérního postupu
  • Zaměstnanecké akce aj.

Jak nás kontaktovat?

Chci vytvořit životopis
Chci poslat životopis

Vyplňte formulář

Nahrát životopis
Nahrát motivační dopis

Napište číslicemi "třidvajedna"

Vyplňte svůj životopis

Praxe:

Nejvyšší dosažené vzdělání:

Další znalosti a dovednosti

Oddělení výroby

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

(PRODUCTION)

Výrobní oddělení se v DDC dělí do tří divizí:

Kompresorová divize YC (Swing)
Tato divize zaujímá nejvýznamnější podíl v celkovém počtu vyráběných kusů a zároveň tvoří i největší podíl na zisku firmy YC divize je rozdělena na dvě části:
  1. Obráběcí linky (Machining), kde se obrábějí jednotlivé díly používané pro výrobu kompresorů.
  2. Montážní linky (Assembly), kde se z připravených dílů z obráběcích linek vyrábí portfolio přibližně 24 dvouválcových a 9 jednoválcových kompresorů.

Výrobní divize YC má ve špičce přibližně 340 - 400 zaměstnanců (Operátoři, Team Leadeři, Foremani, Supervisoři), kteří pracují v tří až čtyř směnném provozu a podílí se na výrobě 500 - 700 kusů kompresorů za směnu.

Kompresorová divize SCR (Scroll)
Tato divize vyrábí druhý největší objem výrobků v DDC, který tvoří rovněž nemalý zisk naší firmy
 SCR divize se dělí na tři části:
  2. linky Casing a Pressure Vessels, kde se vyrábí tzv. ACC, LR a PV tlakové nádoby, které slouží k zachycení možných nežádoucích nečistot, které by mohly mít nežádoucí vliv na chod našich chladících nebo teplo-distribujících výrobků.
  3. Montážní linky (Assembly), kde se z připravených dílů z obráběcích linek vyrábí portfolio přibližně 16 Scrollových kompresorů důležitých pro výrobu našich velkokapacitních klimatizací určených pro chlazení a vytápění velkých průmyslových objektů nebo hotelových a nákupních budov.
  4. Výrobní divize SCR má ve špičce přibližně 120 – 180 zaměstnanců (Operátoři, Team Leadeři, Foremani, Supervisoři), kteří pracují ve dvou až tří směnném provozu a podílí se na výrobě těchto produktů v množství 350 - 500 kusů za směnu.

Divize tepelných čerpadel a spořičů tepla a chladu
Tato divize produkuje hotové výrobky s vysokou přidanou hodnotou určené pro přímou distribuci k zákazníkovi.
Tato divize je rozčleněna na výrobu čtyř produktů:
  1. linka ATA (svařování a montáž tzv. TANKŮ), kde vyrábíme ve čtyř směnném provozu (ve špičce) v počtu přibližně 60 – 70 zaměstnanců (Operátoři, Team Leadeři, Foremani, Supervisoři) výrobní množství 40 - 60 jednotek za směnu a to podle náročnosti modelů.
  2.  linka HB, HK (Hydrobox, Hydrokit) je pájení a montáž tepelných čerpadel. V současnosti navyšujeme objem této výroby na dvou směnný provoz, kde by se mělo vyrábět v počtu 30 – 40 zaměstnanců (Operátoři, Team Leadeři, Foremani, Supervisoři) přibližně 50 ks HB a 30 ks HK za směnu.
  3. linka BS, je pájení a montáž regulátorů tepla a chladu směrem od hlavní venkovní klimatizační jednotky k jednotlivým vnitřním jednotkám. V současné době tyto jednotky vyrábíme v objemu 55 ks jednotek na kombinované směně v počtu 20 – 24 zaměstnanců (Operátoři, Team Leadeři, Foremani). Toto portfolio výrobků, je ze strany zákazníka žádaný produkt a v průběhu letošního roku, by mělo rovněž dojít k rozšíření této výroby.
  4. linka SWBX (Switchbox), je montážní linka, na které vyrábíme ovládací prvky k našim výrobkům. Výroba probíhá v tří směnném provozu v počtu přibližně 35 – 45 zaměstnanců (Operátoři, Team Leadeři, Foremani a Supervisoři). Protože je tento produkt velmi žádaný, rozšiřujeme výrobu těchto produktů o další linku.
  5.
Součástí Výrobního oddělení, jsou také skupiny Monozikuri a Monokyou

Monozikuri
  • skupina pro podporu výroby, které se stará o zlepšování a balancování výrobních procesů
  • zaškolování operátorů na standartní procesy (montáže) i speciální procesy (pájení, měření…)
  • a rovněž zvedání úrovně našich zaměstnanců v oblasti 6S, PDS, KYT a jiných.

Monokyou
  • skupina, která má na starosti vzdělávání a školení našich zaměstnanců od nově příchozích až po opětovné vzdělávání našich stávajících zaměstnanců v oblastech:
  • 6S (uspořádání pracoviště zlepšování pracoviště v oblastech roztřízení, uspořádání materiálů a dodržení nebo zlepšení pracovních standardů)
  • KYT (předvídání míry nebezpečí na pracovišti a zlepšování procesů v rámci bezpečnosti práce)
  • PDS (školení pro rozvoj našich zaměstnanců v oblasti vybalancování výrobních procesů nastavení výrobních plánů, modelové skladby, zlepšování linek a procesů, nastavování materiálových toků)
  • pájení (speciální školení pro trénink našich zaměstnanců pro práci na těchto specifických pozicích)
  • měření (speciální trénink pro naše zaměstnance z hlediska správného nastavení tolerancí pro přesnou výrobu na obráběcích linkách a správné měření již obrobených součástek)

Napsat si o práci     Kontakt

Další nabízené pozice

MISTR VÝROBY

Dle dohody Hlavní pracovní poměr

Ihned Hlavní pracovní poměr Pozice vhodná pro absolventy