Operátor/ka kvality se zaměřením na chemii

Hledáme spolehlivé zaměstnance, kteří chtějí začít svoji kariéru a rozvíjet se v oblasti chemie.
Nástup:
Ihned
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Vhodné
pro absolventy
Oddělení:
Výroba

Náplň práce

* Sběr vzorků k měření ve výrobě

* Provádění požadovaných měření (titrace, měření oleje aj.)

* Příprava roztoků a provádění chemických rozborů

* Zpracování výsledků a vedení záznamů

* Péče o laboratorní přístroje

* Samostatná práce - zodpovědnost za výsledky

* Práce ve 3směnném provozu PO-PÁ

Požadujeme

* Vyučení nebo SŠ – chemické zaměření

* Znalost laboratorních metod – titrace, aj.

* Uživatelská znalost práce s PC

* Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

* Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

* Kompletní zaškolení na pozici

* Základní mzdu s měsíčními a půlročními bonusy

* 5 týdnů dovolené

* Příspěvek na stravování v závodní jídelně

* Příspěvek na dopravu

* Příspěvek na penzijní připojištění

* Péči o zaměstnance – lékařská péče, pracovní oděv atd.

Jak nás kontaktovat?

Chci vytvořit životopis
Chci poslat životopis

Vyplňte formulář

Nahrát životopis
Nahrát motivační dopis

Napište číslicemi "třidvajedna"

Vyplňte svůj životopis

Praxe:

Nejvyšší dosažené vzdělání:

Další znalosti a dovednosti

Příběhy našich zaměstnanců

Oddělení: kvality

Andrej

Team Leader - Výstupní kontrola kvality (Calorimeter)

"Mým hlavním pracovním úkolem, je testování hotových výrobků, aby byla zaručena jejich vysoká kvalita, která je požadavkem našeho zákazníka. V Daikinu jsem prožil podstatnou část své kariéry a nedávno jsem oslavil 10ti leté pracovní výročí. Jelikož jsem byl u začátků výroby většiny nových linek a mohl jsem se podílet na testování nově zaváděných druhů výrobků, dá se říci, že jsem pevná stálice týmu kvality a zároveň odborná podpora v určitých oblastech kvality. Díky různorodosti mé práce, tedy od samotného testování až po řešení problémů vzniklých na linkách, či podpoře různých projektů, mě práce stále baví a žádný den není stejný. Někdy je potřeba postavit se novým výzvám, což mi přináší motivace se dále profesně rozvíjet."

Oddělení kvality

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

QC (QUALITY CONTROL)

Tým oddělení kvality má v současné době 67 členů, kteří zajišťují řízení jakosti produktu.

Oddělení se dělí na podskupiny Metrologie, Procesní řízení kvality, Dodavatelské zajištění kvality, Vstupní kontrolu materiálů a Přesné měření, Laboratoře a testování finálních produktů. Toto oddělení měří a testuje periodicky obrobky a produkty, sbírá data a vyhodnocuje trendy, provádí namátkové procesní audity, analyzuje a prošetřuje příčiny neshodného produktu, komunikuje se zákazníkem a zajištuje shodu produktu vůči normám.

Kandidáti se zájmem o práci na kvalitě by měli rozumět technické dokumentaci (čtení z výkresů), základní principy měření měřidly, metodikám vyšetřováním neshod, znalosti nástrojů kvality, zkušenosti z oblasti kvality či provádění procesních/dodavatelských auditů.

Napsat si o práci     Kontakt

Další nabízené pozice

ZÁSTUPCE MANAŽERA VÝROBY

Dle dohody Hlavní pracovní poměr

SUPERVISOR VÝROBY

Ihned Hlavní pracovní poměr Pozice vhodná pro absolventy