TECHNIK STROJNÍHO INŽENÝRSTVÍ SE ZNALOSTÍ TECHNOLOGIE OBRÁBĚNÍ KOVŮ

Máte zkušenosti s procesní podporou strojírenské výroby nebo byste v tomto oboru chtěli nastartovat svou kariéru? Hledáte novou pracovní výzvu a chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Dejte nám o sobě vědět.

Nástup:
Dle dohody
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Vhodné
pro absolventy
Oddělení:
Technik

Náplň práce

  • Zlepšování procesů výroby a snižování výrobních nákladů
  • Návrh, konstrukce a zajištění výroby přípravků pro nové modelové řady
  • Řešení kvalitativních a kapacitních problémů ve výrobě
  • Testování nových nástrojů, přípravků a dílů ve výrobě
  • Vyhodnocování testování a reportování nadřízenému
  • Příprava výrobní dokumentace a její následná aktualizace
  • Nastavování a programování CNC obráběcích strojů
  • Spolupráce na týmových úkolech a projektech aj.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost technické dokumentace, návrhů a konstrukce přípravků
  • Znalost programování v ISO kódu a obsluha CNC strojů
  • Znalost technologie obrábění kovů podmínkou
  • Znalost práce ve 2D a 3D CAD (SolidEdge)
  • Znalost  operačního systému Fanuc výhodou
  • Znalost programování PLC výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • Nástup možný ihned
  • 13. mzdu rozdělenou do 2 půlročních bonusů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Příspěvek na dopravu
  • Péči o zaměstnance – lékařská péče, pracovní oděv atd.
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost dalšího rozvoje a odborná školení
  • Firemní akce aj.

Jak nás kontaktovat?

Chci vytvořit životopis
Chci poslat životopis

Vyplňte formulář

Nahrát životopis
Nahrát motivační dopis

Napište číslicemi "třidvajedna"

Vyplňte svůj životopis

Praxe:

Nejvyšší dosažené vzdělání:

Další znalosti a dovednosti

Oddělení Inženýringu

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

(ENGINEERING)

Napsat si o práci     Kontakt

Další nabízené pozice

ELEKTROMECHANIK STROJNÍ ÚDRŽBY

Ihned Hlavní pracovní poměr Pozice vhodná pro absolventy

Dle dohody Hlavní pracovní poměr Pozice vhodná pro absolventy

TECHNIK STROJNÍHO INŽENÝRSTVÍ A VÝROBY