TECHNIK STROJNÍ ÚDRŽBY - ELEKTRO / Maintenance Technician (náborový příspěvek 15 000 Kč)

S růstem výroby a novými stroji jsou zapotřebí také noví údržbáři. Pokud Vás láká prostředí velké mezinárodní výrobní firmy a možnost se neustále učit nové věci, tak se nám ozvěte!

Nástup:
Ihned
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Oddělení:
Technik

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Provádění údržby a odstraňování závad na výrobních zařízeních a strojích (obráběcí stroje, montážní linky aj.)
  • Vedení záznamové dokumentace o provedených zásazích
  • Předcházení technickým závadám a problémům na strojích
  • Zprovozňování nových linek
  • Práce na zajímavých projektech

Koho hledáme?

  • Vzdělání technického směru - SOU/SŠ
  • Základní znalost MS Office
  • Spolehlivost, samostatnost, učenlivost, zájem o servis strojů a zařízení
  • Zkušenosti z oblasti strojní údržby - výhodou
  • Znalost a zkoušku Vyhlášky č.50/1978 Sb. (min. §5) - nutností
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové směny) - dvě ranní směny, dvě noční a čtyři dny volna

Kateřina Stejskalová
HR Officer

katerina.stejskalova@daikindevice.cz
 +420 517 547 339
 +420 774 324 427

Náborový příspěvek

Příspěvek na stravování v závodní jídelně

Příspěvek na penzijní připojištění

Stabilita zaměstnání s perspektivou

Půlroční bonusy

KAIZEN benefity

Každoroční navyšování mezd

Seniority bonus

Japonské menu

Cafeterie

Příspěvek na dopravu

1, 5, 10 a 15letý věrnostní bonus

5 týdnů dovolené

Příplatky nad zákonný rámec

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou mzdu s nadstandardními příplatky a bonusy
  • Pět týdnů dovolené
  • Půlroční bonusy dle vašeho výkonu
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Zvyšování kvalifikace, školení
  • Péče o zaměstnance - pracovní oděv, lékařská péče atd.
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pravidelné firemní akce aj.
  • Pracovní smlouva první rok na dobu určitou, po té prodloužení na dobu neurčitou

Osobní rozvoj

Pracovní oděv

Lékařská péče

Zaměstnanecké akce

Zaměstnanec roku

Měsíc zdraví

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Bike friendly

Bonus za bezpříspěvkové dárcovství krve

Horizontální kariéra

Bezproblémová dostupnost MHD a parkování

Dvě placené 8minutové přestávky během každé směny

Mimořádné odměny za životní jubilea, narození dítěte a sňatek

Odpočinková zóna a vlastní uzamykatelná skříňka na každém pracovišti

Kryté venkovní kuřárny

Sleva na produkty společnosti

Multisport karta

Zvýhodněné mobilní tarify

HR Officer

Příběhy našich zaměstnanců

Oddělení: údržby

Katka

Officer - Asistentka údržby / Interní školitel / Interní auditor

"Do Daikinu jsem nastoupila před třemi lety jako operátor výroby montážní linky pro výrobu kompresorů. Po roce a půl jsem dostala pracovní nabídku na pozici asistentky oddělení údržby, kterou jsem s radostí přijala a to hlavně jako novou osobní výzvu. Kromě zcela nové náplně práce, jsem začala pomáhat i kolegům v týmu interních auditorů a také školit nově příchozí zaměstnance v oblasti DO-JO. Pokud v měsíci odpracuji více hodin, než mám sjednáno v pracovní smlouvě, mohu si nadpracované hodiny vybrat jako náhradní volno, nebo si je nechat proplatit jako přesčas. Protože se chci posouvat neustále dál, vážím si příležitostí k osobnímu rozvoji a možností učit se novým věcem, které mi společnost Daikin nabízí."

Oddělení údržby

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

(MAINTENANCE)

Oddělení MAI se v prvotní fázi dělí na provozní a neprovozní část a dohromady má 68 členů. Většinová část zaměstnanců pracuje na výrobní hale DDC 1 a DDC 2 ve spolupráci s oddělením výroby. Vedoucí pracovníci údržby pracují v horní kanceláři a to v tzv. ,,open office“. Náplní práce vedoucích pracovníků je především řízení jednotlivých týmu a s tím spojená zodpovědnost. Plánování investic, rozpočtu a reportování Top Managementu firmy.

Provozní část údržby se dělí na dvě podskupiny:

PROVOZNÍ ÚDRŽBA
(MAINTENANCE GROUP)
Pracovníci provozní údržby provádí údržbu a odstraňování závad na výrobních strojích a jednotlivých linkách výroby. Vedou potřebnou dokumentaci spojenou s touto údržbou zařízení a strojů. Podílejí se na navrhování a realizaci preventivních opatření. Mimo jiné se odpovědní pracovníci věnují i PLC diagnostice a programování PLC.  Pracují ve dvanáctihodinových směnách a jedna směna se skládá z 5 členů.

ODDĚLENÍ PRACUJÍCÍ NA KAIZENECH (KAIZEN = ZLEPŠOVÁK)
(KAIZEN GROUP)
Tato skupina vznikla na základě potřeb neustálého zlepšování dílčích činností ve společnosti DDC a podílí se na neustálém zlepšování všech procesů. Může se jednat o výrobu dílů dle výkresové dokumentace na konvenčních strojích, ale i návrh a výroba celého strojního zařízení. Pracovníci Kaizenu pracují ve tří směnném provozu a jedna směna se skládá z 2 členů.

NEPROVOZNÍ ČÁST ÚDRŽBY SE DĚLÍ NA ČTYŘI PODSKUPINY
  • Utility = Správa budov
  • Hlavní náplní práce týmu Utility je zabezpečování správného chodu celé budovy a potřebných technologií, pravidelné obchůzky a dohled nad vyhrazeným zařízením (kotelna, kompresory, výrobníky demi vody a jiné). Mimo tyto každodenní činnosti realizují pracovníci sekce Utility veškeré požadavky pro ostatní oddělení, které se týkají budov DDC. Pracovníci Utility pracují ve dvanáctihodinových směnách a jedna směna má 2 členy.
  • ČOV = Čistička odpadních vod
  • ČOV slouží k čištění průmyslových a splaškových odpadních vod vznikajících při výrobním procesu společnosti. Pracovníci ČOV zajišťují obsluhu technologického zařízení a trvalý dohled nad procesem chemického čištění tak, aby odpadní voda vypouštěná do městské kanalizace splňovala limity znečištění dle kanalizačního řádu. Technici na ČOV chodí na osmihodinové směny a střídají se ve dvou směnném provozu. Jedna směna má jednoho technika.

SKLAD ÚDRŽBY
(STOCK)
Skupina STOCK vznikla na základě potřeby skladování nástrojů, náhradních dílů, chemických látek ale i ochranných prostředků. Mezi každodenní činnosti skladníků patří spolupráce s výrobou, zaskladňování a vydávání zboží. Zaznamenávání pohybu zboží na skladové karty a práce se čtecím zařízení. Pracovníci skladu pracují ve dvanáctihodinovém nebo osmihodinovém provozu.
WASTE = Oddělení svozu odpadů

Pracovníci MAI WASTE mají na starost svážení odpadu na centrální shromaždiště odpadů. Může se jednat o komunální, plastový, papírový odpad ale i kovový kal, špony a třísky, které vznikají procesem výroby. Tento odpad sváží na vysokozdvižném vozíku. Spolupracují i na vyvážení odpadů z DDC.  Pracovníci tohoto oddělení se střídají ve třísměnném provozu a jedna směna má 2 členy.
Pokud máš vzdělání technického směru, nedělá ti problém pracovat ve více směnném provozu, jsi pečlivý, samostatný a rád pracuješ v týmu, jsi vhodný pro práci na MAI oddělení.

Zaujala Tě naše nabídka?

Rád bys v Daikinu pracoval/a? Přihlaš se a staň se členem našeho týmu.

Přihlásit se
Nahrát životopis

Napište číslicemi "třidvajedna"