VÝROBNÍ INŽENÝR PRO STROJNÍ VÝROBNÍ LINKY

Do naší společnosti na oddělení Engineering hledáme výrobního inženýra se zkušenostmi s řízením projektů, nastavováním výrobních strojů a týmovým duchem.

Nástup:
Dle dohody
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Vhodné
pro absolventy
Oddělení:
Technik

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Budete řídit projekty týkající se zavádění nových strojů a výrobních linek, od přípravy layoutu, technické specifikace a dokumentace, přes komunikaci s dodavateli, až po spuštění výroby
  • Spolupracovat s ostatními členy týmu na projektech týkajících se zavádění nových výrobků a technologií
  • Optimalizovat výrobní procesy a stroje na přidělené lince
  • Budete mít na starosti jak řešení kvalitativních, tak i kapacitních problémů, možnosti automatizace a robotizace
  • Neustále přicházet s novými nápady na zlepšování výrobních procesů a snižování nákladů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro)
  • Praxi alespoň dva roky na obdobné pozici ve výrobní firmě
  • Znáte principy štíhlé výroby nejen teoreticky, ale umíte je uplatnit i v praxi
  • Domluvíte se anglicky přes MS Teams s naším designovým oddělením v Belgii (cca úroveň B1)
  • Umíte kreslit v AutoCadu nebo SolidEdge (2D/3D)
  • Umíte programovat PLC
  • Znalosti či zkušenosti s tvářením, lisováním a svařováním plechů výhodou
  • Předchozí zkušenosti s automatizací výrobních procesů jsou vítány

Půlroční bonusy

5 týdnů dovolené

Každoroční navyšování mezd

Příspěvek na stravování v závodní jídelně

KAIZEN benefity

1, 5, 10 a 15letý věrnostní bonus

Japonské menu

Příspěvek na dopravu

Náborový příspěvek

Příspěvek na penzijní připojištění

Cafeterie

Stabilita zaměstnání s perspektivou

Seniority bonus

Příplatky nad zákonný rámec

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Rozmanitou práci projektového procesního inženýra se zaměřením na výrobní stroje
  • Přátelské pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Možnost dalšího rozvoje a odborná školení
  • Pět týdnů dovolené
  • 13. mzdu rozdělenou do 2 půlročních bonusů
  • Flexibilní pracovní dobu (core time mezi 9h – 15h)
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně a každý den možnost japonského menu
  • Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% z hrubé mzdy
  • Příspěvek na dopravu až do výše 2000 Kč dle vzdálenosti
  • Cafeterie a Multisport karta

Osobní rozvoj

Pracovní oděv

Lékařská péče

Zaměstnanecké akce

Zaměstnanec roku

Měsíc zdraví

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Bike friendly

Bonus za bezpříspěvkové dárcovství krve

Horizontální kariéra

Bezproblémová dostupnost MHD a parkování

Dvě placené 8minutové přestávky během každé směny

Mimořádné odměny za životní jubilea, narození dítěte a sňatek

Odpočinková zóna a vlastní uzamykatelná skříňka na každém pracovišti

Kryté venkovní kuřárny

Sleva na produkty společnosti

Multisport karta

Zvýhodněné mobilní tarify

Oddělení Inženýringu

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

(ENGINEERING)

Zaujala Tě naše nabídka?

Rád bys v Daikinu pracoval/a? Přihlaš se a staň se členem našeho týmu.

Přihlásit se
Nahrát životopis

Napište číslicemi "třidvajedna"