INŽENÝR PRO MONTÁŽNÍ LINKY

Do našeho týmu na oddělení Engineeringu hledáme procesního inženýra se zápalem pro věc, týmovým duchem a vzděláním technického směru.

Nástup:
Dle dohody
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Vhodné
pro absolventy
Oddělení:
Technik

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • řídit projekty týkající se zavádění nových montážních linek, od přípravy layoutu a technické dokumentace, přes komunikaci s dodavateli až po spuštění výroby
  • spolupracovat s ostatními členy týmu na projektech týkajících se zavádění nových výrobků a technologií
  • v souvislosti se zaváděním nových modelových řad bude Vaším úkolem ověřit designové návrhy výrobků, navrhnout, otestovat a schválit přípravky či testovat nové vstupní materiály
  • přidělenou linku bude potřeba neustále optimalizovat, budete tedy řešit jak kvalitativní, tak i kapacitní problémy, možnosti automatizace či robotizace
  • neustále přicházet s novými nápady na zlepšování výrobních procesů a snižování nákladů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znáte principy štíhlé výroby nejen teoreticky, ale umíte je uplatnit i v praxi
  • Praxi alespoň 1-2 roky na obdobné pozici ve výrobní firmě (výhodou)
  • Domluvíte se anglicky přes MS Teams s naším designovým oddělením v Belgii (úroveň min. B1)
  • Umíte kreslit v AutoCadu, SolidEdge, SolidWorks (2D/3D)
  • Předchozí zkušenosti s automatizací výrobních procesů jsou vítány

Lenka Florianová
HR Officer
lenka.florianova@daikindevice.cz

 +420 517 547 343
 +420 724 393 365

Příspěvek na dopravu

Cafeterie

Příspěvek na penzijní připojištění

Náborový příspěvek

Japonské menu

5 týdnů dovolené

Příplatky nad zákonný rámec

1, 5, 10 a 15letý věrnostní bonus

KAIZEN benefity

Stabilita zaměstnání s perspektivou

Příspěvek na stravování v závodní jídelně

Každoroční navyšování mezd

Půlroční bonusy

Seniority bonus

Co Vám DAIKIN může nabídnout?

  • Přátelské pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Možnost dalšího rozvoje a odborná školení
  • Pět týdnů dovolené
  • 13. mzdu rozdělenou do 2 půlročních bonusů
  • Flexibilní pracovní dobu (core time mezi 9h – 15h)
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Příspěvek na penzijní připojištění 2,5 % z hrubé mzdy
  • Příspěvek na dopravu až do výše 2 000 Kč dle vzdálenosti
  • Cafeterie a Multisport karta
  • Zaměstnanecké akce
  • Zvýhodněný mobilní tarif

Osobní rozvoj

Pracovní oděv

Lékařská péče

Zaměstnanecké akce

Zaměstnanec roku

Měsíc zdraví

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Bike friendly

Bonus za bezpříspěvkové dárcovství krve

Horizontální kariéra

Bezproblémová dostupnost MHD a parkování

Dvě placené 8minutové přestávky během každé směny

Mimořádné odměny za životní jubilea, narození dítěte a sňatek

Odpočinková zóna a vlastní uzamykatelná skříňka na každém pracovišti

Kryté venkovní kuřárny

Sleva na produkty společnosti

Multisport karta

Zvýhodněné mobilní tarify

HR Officer

Oddělení Inženýringu

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

(ENGINEERING)

Zaujala Tě naše nabídka?

Rád bys v Daikinu pracoval/a? Přihlaš se a staň se členem našeho týmu.

Přihlásit se
Nahrát životopis

Napište číslicemi "třidvajedna"

Další nabízené pozice

VÝROBNÍ INŽENÝR PRO STROJNÍ VÝROBNÍ LINKY

Dle dohody Hlavní pracovní poměr Pozice vhodná pro absolventy

ELEKTROINŽENÝR PRO VÝROBNÍ LINKY

Dle dohody Hlavní pracovní poměr