Operator/ka kvality se zaměřením na chemii

Hledáme spolehlivého a pracovitého zaměstnance, který má zájem o dlouhodobou spolupráci v oblasti kvality/chemie v 3-směnném provozu.
Nástup:
Dle dohody
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Vhodné
pro absolventy
Oddělení:
Technik

Náplň práce

  • Sběr vzorků měření ve výrobě
  • Provádění požadovaných měření (titrace, měření oleje aj.)
  • Příprava roztoků a provádění chemických rozborů
  • Zpracování výsledků a vedení záznamů
  • Evidence výsledků a řešení neshod
  • Péče o laboratorní přístroje
  • Samostatná práce - zodpovědnost za výsledky
  • Práce ve 3směnném provozu: PO – PÁ

Požadujeme

  • Vzdělání: vyučení nebo SŠ
  • Znalost laboratorních metod – titrace, aj.
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Kompletní zaučení na pozici
  • Fixní mzdu s navýšením po zaučení
  • Měsíční a půlroční bonusy za dobře odvedenou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotovanou stravu v závodní jídelně na všech směnách
  • Příspěvek na dopravu
  • Péči o zaměstnance – prací systém na pracovní oděv, lékařská péče
  • Při přesčasových směnách v sobotu oběd zdarma
  • Zaměstnanecké akce
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Jak nás kontaktovat?

Chci vytvořit životopis
Chci poslat životopis

Vyplňte formulář

Nahrát životopis
Nahrát motivační dopis

Napište číslicemi "třidvajedna"

Vyplňte svůj životopis

Praxe:

Nejvyšší dosažené vzdělání:

Další znalosti a dovednosti

Příběhy našich zaměstnanců

Oddělení: kvality

Andrej

Team Leader - Výstupní kontrola kvality (Calorimeter)

"Mým hlavním pracovním úkolem, je testování hotových výrobků, aby byla zaručena jejich vysoká kvalita, která je požadavkem našeho zákazníka. V Daikinu jsem prožil podstatnou část své kariéry a nedávno jsem oslavil 10ti leté pracovní výročí. Jelikož jsem byl u začátků výroby většiny nových linek a mohl jsem se podílet na testování nově zaváděných druhů výrobků, dá se říci, že jsem pevná stálice týmu kvality a zároveň odborná podpora v určitých oblastech kvality. Díky různorodosti mé práce, tedy od samotného testování až po řešení problémů vzniklých na linkách, či podpoře různých projektů, mě práce stále baví a žádný den není stejný. Někdy je potřeba postavit se novým výzvám, což mi přináší motivace se dále profesně rozvíjet."

Oddělení kvality

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

QC (QUALITY CONTROL)

Tým oddělení kvality má v současné době 67 členů, kteří zajišťují řízení jakosti produktu. Oddělení se dělí na podskupiny Metrologie, Procesní řízení kvality, Dodavatelské zajištění kvality, Vstupní kontrolu materiálů a přesné měření, Laboratoře a testování finálních produktů. Oddělení měří a testuje periodicky obrobky a produkty, sbírá data a vyhodnocuje trendy, provádí namátkové procesní audity, analyzuje a prošetřuje příčiny neshodného produktu, komunikuje se zákazníkem a zajištuje shodu produktu vůči normám. Kandidáti se zájmem o práci na kvalitě by měli rozumět technické dokumentaci (čtení z výkresů), základní principy měření měřidly, metodikám vyšetřováním neshod, znalosti nástrojů kvality, zkušenosti z oblasti kvality či provádění procesních/dodavatelských auditů.

Napsat si o práci     Kontakt

Další nabízené pozice

Dle dohody Hlavní pracovní poměr Pozice vhodná pro absolventy

ZÁMEČNÍK / OBRÁBĚČ KOVŮ

TECHNIK STROJNÍHO INŽENÝRSTVÍ A VÝROBY