INŽENÝR MONTÁŽE

Máte zkušenosti s procesní podporou a montážemi mechanických komponentů ve strojírenské výrobní společnosti nebo byste v tomto oboru chtěli nastartovat svou kariéru? Hledáte novou pracovní výzvu a chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Pokud ano, pak hledáme právě Vás!
Nástup:
Dle dohody
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Vhodné
pro absolventy
Oddělení:
Technik

Náplň práce

  • Zavádění nových výrobků, technologií a jejich testování
  • Návrhy, konstrukce a zajištění výroby přípravků
  • Řešení kvalitativních a kapacitních problémů ve výrobě
  • Modifikace linek, zavádění designových změn a úprava procesů
  • Tvorba podpůrných technických dokumentů, pracovních postupů a reportů
  • Kontinuální zlepšování procesů ve výrobě, snižování výrobních nákladů
  • Reportování výsledků k nadřízenému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost technické dokumentace, návrhů a konstrukce přípravků
  • Znalost  práce ve 2D a 3D CAD výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • Znalost a praxe se svařováním a pájením výhodou
  • Znalost PLC výhodou

Nabízíme

  • Nástup možný ihned
  • Pět týdnů dovolené
  • 13. mzdu rozdělenou do 2 půlročních bonusů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Péči o zaměstnance – pracovní oděv, lékařská péče atd.
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost dalšího rozvoje a odborná školení
  • Firemní akce aj.

Jak nás kontaktovat?

Chci vytvořit životopis
Chci poslat životopis

Vyplňte formulář

Nahrát životopis
Nahrát motivační dopis

Napište číslicemi "třidvajedna"

Vyplňte svůj životopis

Praxe:

Nejvyšší dosažené vzdělání:

Další znalosti a dovednosti

Oddělení Inženýringu

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

(ENGINEERING)

Napsat si o práci     Kontakt

Další nabízené pozice

TECHNIK STROJNÍHO INŽENÝRSTVÍ SE ZNALOSTÍ TECHNOLOGIE OBRÁBĚNÍ KOVŮ

Dle dohody Hlavní pracovní poměr Pozice vhodná pro absolventy