Hledáme studenta vysoké školy technického směru, oboru Strojírenství a příbuzných oborů na dlouhodobou spolupráci, který bude ochotný pracovat pravidelně 2-3 dny v týdnu. Začátek spolupráce možný ihned.

Nástup:
Dle dohody
Pracovní úvazek:
Brigáda
Oddělení:
Technik

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Spolupráce se strojními inženýry při řešení kvalitativních a kapacitních problémů ve výrobě
  • Testování nových materiálů a řešení procesních změn za účelem snižování výrobních nákladů
  • Příprava výkresové dokumentace pro nové modely, výrobu přípravků a designové změny
  • Spolupráce na týmových úkolech a projektech s našimi výrobními inženýry
  • Návrhy a konstrukce přípravků
  • Tvorba podpůrných technických dokumentů, pracovních postupů a reportů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Studium VŠ - technické zaměření
  • Znalost práce ve 2D a 3D CAD, AutoCAD, Solid Edge
  • Znalost technické dokumentace, návrhů a konstrukce přípravků
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Základní znalost programování PLC výhodou

Náborový příspěvek

Příplatky nad zákonný rámec

Půlroční bonusy

Příspěvek na stravování v závodní jídelně

5 týdnů dovolené

Japonské menu

KAIZEN benefity

Stabilita zaměstnání s perspektivou

1, 5, 10 a 15letý věrnostní bonus

Příspěvek na dopravu

Příspěvek na penzijní připojištění

Každoroční navyšování mezd

Seniority bonus

Cafeterie

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Dlouhodobou spolupráci na DPP, DPČ ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Získání praktických zkušeností v oboru
  • Možnost spolupráce při psaní závěrečné práce
  • Možnost dalšího rozvoje a odborná školení
  • Dotovaný oběd v pracovní den
  • Možnost přechodu na hlavní pracovní poměr po ukončení studií

Osobní rozvoj

Pracovní oděv

Lékařská péče

Zaměstnanecké akce

Zaměstnanec roku

Měsíc zdraví

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Bike friendly

Bonus za bezpříspěvkové dárcovství krve

Horizontální kariéra

Bezproblémová dostupnost MHD a parkování

Dvě placené 8minutové přestávky během každé směny

Mimořádné odměny za životní jubilea, narození dítěte a sňatek

Odpočinková zóna a vlastní uzamykatelná skříňka na každém pracovišti

Kryté venkovní kuřárny

Sleva na produkty společnosti

Multisport karta

Zvýhodněné mobilní tarify

Oddělení Inženýringu

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

(ENGINEERING)

Zaujala Tě naše nabídka?

Rád bys v Daikinu pracoval/a? Přihlaš se a staň se členem našeho týmu.

Přihlásit se
Nahrát životopis

Napište číslicemi "třidvajedna"