PLÁNOVAČ/KA VÝROBY

Máte již zkušenosti s plánováním ve výrobní společnosti nebo chcete v této oblasti nastartovat kariéru? Hledáte novou pracovní výzvu a chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Dejte nám o sobě vědět!
Nástup:
Dle dohody
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Vhodné
pro absolventy
Oddělení:
Administrativa

Náplň práce

  • Sestavování krátkodobých plánů výroby
  • Kontrola splnitelnosti dodávek
  • Zajišťování materiálové dostupnosti, objednávání dopravy
  • Komunikace s oddělením výroby (např. ohledně změn ve výrobních plánech) a se zákazníky – aktivní využití AJ
  • Reporting a podpora managementu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s plánováním výroby výhodou
  • Znalost MS Office
  • Znalost SAP, Helios - výhodou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Kompletní zaučení na pozici
  • Pět týdnů dovolené
  • 13. mzdu rozdělenou do 2 půlročních bonusů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Péči o zaměstnance – lékařská péče atd.
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Možnost dalšího rozvoje a odborná školení
  • Firemní akce aj.

Jak nás kontaktovat?

Chci vytvořit životopis
Chci poslat životopis

Vyplňte formulář

Nahrát životopis
Nahrát motivační dopis

Napište číslicemi "třidvajedna"

Vyplňte svůj životopis

Praxe:

Nejvyšší dosažené vzdělání:

Další znalosti a dovednosti

Oddělení plánování

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

(PLANNING)

Oddělení je umístěno v tzv. „open space“ kanceláři v 1. patře a skládá se ze 4 týmů:

Planning and Control group = oddělení controllingu
Tým controllingu má v současné době 3 členy. Na starosti má zejména sestavování rozpočtu společnosti, vyhodnocování výsledků, analyzování odchylek od plánovaného rozpočtu a reporting výsledků vedení společnosti. Mimo jiného stanovuje a kontroluje výrobní náklady jednotlivých výrobků.

Accounting group = oddělení účtárny
Tým účtárny má 4 členy. Jeho starostí je veškerá účetní agenda od registrace přijatých faktur, kontroly průběhu schválení, zaúčtování až po jejich zaplacení, zajišťuje fakturaci do tuzemska i zahraničí, účtuje o majetku a skladech, vypracovává přiznání k DPH a ostatním daním. Každý měsíc zpracovává měsíční účetní závěrku ve 2 pracovních dnech, spolupracuje s auditory a daňovými poradci.

Supply control group = oddělení výrobního plánování
Tento tým se skládá ze 4 členů a má na starosti sestavování dlouhodobých plánů s výhledem až na 18 měsíců, dále pak jejich členění na střednědobé plány s výhledem na 6 měsíců až po jejich detailní zpracování na denní bázi včetně zaplánování dodávek k našim zákazníkům. Každý den s našimi výrobky odjíždí cca 5-7 nákladních kamionů.

IT group = oddělení IT
Malý tým o 2 lidech, který má v našem závodě na starosti ohromnou agendu. A to od servisu našich koncových uživatelů a jejich počítačů až po kompletní správu počítačové infrastruktury včetně telefonní ústředny a 2 servroven.

Pokud máš rád práci s lidmi, jsi komunikativní, pečlivý, proaktivní, týmový hráč, domluvíš se anglicky a máš chuť pracovat v rychle se měnícím prostředí výrobní firmy, jsi ideálním kandidátem pro práci na oddělení Plánování.

Rádi Tě uvítáme v našem skvělém týmu!

Napsat si o práci     Kontakt

Další nabízené pozice

Dle dohody Hlavní pracovní poměr Pozice vhodná pro absolventy