HR RECRUITMENT SPECIALIST

Do našeho HR týmu hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici HR Specialisty. Máte již zkušenosti z oblasti HR ve výrobní firmě a chcete v tomto oboru dále prohlubovat své znalosti? Jste asertivní a empatický/á při řešení problémů a zároveň pečlivý/á v administrativních úkolech?

Nástup:
Dle dohody
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr
Vhodné
pro absolventy
Oddělení:
Administrativa

Co vás čeká?

  • Kompletní zastřešení a realizace náborových aktivit za společnost včetně pohovorů s kandidáty (převážně výrobní pozice)
  • Spolupráce s agenturami práce a koordinace jejich činností vč. přípravy podkladů pro mzdy agenturních zaměstnanců
  • Spolupráce na HR marektingových aktivitách
  • Pravidelné a ad-hoc reporty z oblasti náboru pro vedení společnosti
  • Podpora liniového managementu v oblasti zákoníku práce a dalších personální otázek
  • Příprava pracovně právních dokumentů
  • Aktualizace a správa HR dat v systému Helios

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti HR min. 2 roky (výrobní prostředí výhodou)
  • Zkušenosti s organizací a vedením výběrových řízení
  • Velmi dobrou znalost zákoníku práce a schopnost využít ji v praxi
  • Pokročilou znalost MS Excel
  • Komunikativní znalost AJ – aktivní využití
  • Schopnost jednat s lidmi na všech úrovních
  • Proaktivní přístup, organizační dovednosti, samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič výhodou

HR Supervisor
 +420 517 547 329
 +420 724 393 365

KAIZEN benefity

Cafeterie

Půlroční bonusy

Japonské menu

Příspěvek na dopravu

5 týdnů dovolené

Náborový příspěvek

5, 10 a 15letý věrnostní bonus

Stabilita zaměstnání s perspektivou

Příspěvek na stravování v závodní jídelně

Seniority bonus

Příplatky nad zákonný rámec

Každoroční navyšování mezd

Příspěvek na penzijní připojištění

Co Vám DAIKIN nabízí?

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu určitou - po roce možnot prodloužení na dobu neurčitou
  • Pět týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 13. mzdu rozdělenou do 2 půlročních bonusů
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kurzy angličtiny zdarma přímo ve společnosti
  • Možnost dalšího rozvoje a odborná školení
  • Firemní akce aj.

Osobní rozvoj

Pracovní oděv

Lékařská péče

Zaměstnanecké akce

Zaměstnanec roku

Měsíc zdraví

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Bike friendly

Bonus za bezpříspěvkové dárcovství krve

Horizontální kariéra

Bezproblémová dostupnost MHD a parkování

Dvě placené 8minutové přestávky během každé směny

Mimořádné odměny za životní jubilea, narození dítěte a sňatek

Odpočinková zóna a vlastní uzamykatelná skříňka na každém pracovišti

Kryté venkovní kuřárny

Sleva na produkty společnosti

Multisport karta

Zvýhodněné mobilní tarify

Personální oddělení a Oddělení personálních záležitostí

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

(HUMAN RESOURCES/GENERAL AFFAIRS)

Oddělení GA je umístěno v tzv. „open space“ kanceláři vedle vstupní haly DDC1 a skládá se ze dvou vzájemně propojených týmů:
  • HR (Human Resources) = personální oddělení
  • Tým personálního oddělení má v současné době 7 členů, kteří zajišťují téměř veškerou péči o více jak 700 zaměstnanců. Mezi hlavní činnosti zaměstnanců tohoto oddělení patří nábory nových zaměstnanců, zpracování mezd, správa docházky, vzdělávání, benefity, pracovně-lékařské služby, interní komunikace a zaměstnanecké akce.
  • GA (General Affairs) = oddělení všeobecných záležitostí
  • Tým oddělení všeobecných záležitostí se skládá ze 6 členů, kteří mají jako svou hlavní náplň starost o expaty, životní prostředí a odpadové hospodářství, nákup nábytku, správu dokumentace, závodní kantýnu, poštu, ostrahu objektu, pracovní oděvy a další.

Pokud máš rád práci s lidmi, si komunikativní, pečlivý, proaktivní, týmový hráč, domluvíš se anglicky a máš chuť pracovat v rychle měnícím se prostředí výrobní firmy, jsi ideálním kandidátem pro práci na GA oddělení.

Rádi Tě uvítáme v našem skvělém týmu!

  • zpracujeme více jak 8500 výplatních pásek ročně
  • proškolíme více jak 1800 účastníků školení ročně
  • zorganizujeme 110 školení ročně
  • zorganizujeme 2 velké zaměstnanecké akce
  • mezi zaměstnance vyšleme více jak 100 komunikačních materiálů ročně
  • 40 příspěvků na sociální sítě
  • 2x jsme navýšili mzdy všem zaměstnancům

Zaujala Tě naše nabídka?

Rád bys v Daikinu pracoval/a? Přihlaš se a staň se členem našeho týmu.

Přihlásit se
Nahrát životopis

Napište číslicemi "třidvajedna"

Další nabízené pozice

Dle dohody Hlavní pracovní poměr Pozice vhodná pro absolventy

Junior C# Developer

Dle dohody Hlavní pracovní poměr