Zpět

Oddělení plánování

(PLANNING)

Oddělení je umístěno v tzv. „open space“ kanceláři hned za vstupem do kanceláře v 1. patře a skládá se 4 týmů:

Planning and Control group = oddělení controllingu
Tým controllingu má v současné době 3 členy. Má na starosti zejména sestavování rozpočtu společnosti, vyhodnocování výsledků, analyzování odchylek od plánovaného rozpočtu a reporting výsledků vedení společnosti. Stanovuje a kontroluje výrobní náklady jednotlivých výrobků.

Accounting group = oddělění účtárny
Tým účtárny má 4 členy. Má na starosti veškerou účetní agendu od registrace přijatých faktur, kontroly průběhu schválení, zaúčtování až po jejich zaplacení, fakturaci do tuzemska i zahraničí, účtuje o majetku a skladech , vypracovává přiznání k DPH a ostatním daním. Každý měsíc zpracovává měsíční účetní závěrku ve 2 pracovních dnech, spolupracuje s auditory  a daňovými poradci.

Supply control group = oddělění výrobního plánování
Tento tým se skládá ze 4 členů. Má na starosti sestavování dlouhodobých plánů s výhledem na 18 měsíců, dále pak jejich členění na střednědobé plány s výhledem na 6 měsíců až po jejich detailní zpracování na denní bázi včetně zaplánování dodávek k našim zákazníkům. Každý den odjíždí cca 5-7 kamionů.

IT group = oddělění IT
Malý tým o 2 lidech, který má ovšem na starosti ohromnou agendu v naší továrně. A to od kompletního servisu našich koncových uživatelů a jejich počítačů až po správu počítačové infrastruktury včetně telefonní ústředny a 2 servroven.
 
Pokud máš rád práci s lidmi, jsi komunikativní, pečlivý, proaktivní, týmový hráč, domluvíš se anglicky a máš chuť pracovat v rychle měnícím se prostředí výrobní firmy, jsi ideálním kandidátem pro práci na Plánovacím oddělení.
 
Rádi Tě uvítáme v našem skvělém týmu!