Zpět

DAIKIN DAY 2021

V sobotu dne 18. září 2021 proběhl svátek Daikinu známý jako DAIKIN DAY.
Letos se pro více jak 800 účastníků z řad kmenových i agenturních zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků otevřely brány našeho brněnského výrobního závodu. V rámci této firemní akce bylo možné si projít prostory výrobní haly DDC1, DDC2 a zázemí společnosti včetně recepce.
I přes sychravé podzimní počasí bylo pro návštěvníky připraveno bohaté občerstvení včetně Yaki soba nudlí dle tradiční receptury, grilované kýty, nebo točené zmrzliny. Děti si užily různé zábavné atrakce jako jízdu na koních, malování na obličej, air-brush tetování, dílničky na výrobu slizu, balónkovou show, nafukovací hrady a další. Dospělí zase mohli navštívit zdravý koutek včetně možnosti změření zraku, vyzkoušet brýle s virtuální realitou, udělat si společné fotky ve fotokoutku, nebo zkusit svou rovnováhu na surfovém simulátoru a další.
Všem návštěvníkům tímto děkujeme za účast a doufáme, že se Vám letošní Daikin Day líbil stejně tak jako nám a už teď se těšíme na příště.

DAIKIN DAY 2021

V sobotu dne 18. září 2021 proběhl svátek Daikinu známý jako DAIKIN DAY. Letos se pro více jak 800 účastníků z řad kmenových i…

více

Návštěva japonského velvyslance v našem závodě

Dne 8. září 2021, navštívil japonský velvyslanec pan Suzuki náš výrobní závod. Během své návštěvy absolvoval…

více

Běh pro Hospic sv. Alžběty 2021

Běh pro Hospic sv. Alžběty je benefiční akce, která je určena pro širokou veřejnost s cílem podpořit činnost Hospice sv. Alžběty o.p.s.…

více